Tumskie Ogrody to nowoczesny budynek cztero- i sześciopiętrowy, usytuowany w sercu starego Wrocławia, przy Ogrodzie Botanicznym i Ostrowie Tumskim – najstarszej części miasta, ze wspaniałym zespołem architektury sakralnej.

Inwestycja zlokalizowana jest przy al. Matejki. W budynku zrealizowano 77 mieszkań o powierzchni od 26 do 99 m2. W parterze znajdują się 4 lokale usługowe. Cztery nowoczesne windy obsługują wszystkie kondygnacje łącznie z parkingiem podziemnym mieszczącym 86 stanowisk. Na wewnętrznym patio znajduje się w pełni zagospodarowany plac zabaw, a dorośli mogą odpocząć wśród zieleni.

Dziedziniec, z którego jest dostęp do klatek schodowych obsługujących część mieszkalną, jest ogrodzony. Od strony al. Matejki zlokalizowane są wejścia do lokali usługowych. Zaprojektowano również pomieszczenie dla ochrony.

Autorem projektu jest ceniona na wrocławskim rynku Pracownia Projektowa Dziewoński Łukaszewicz Architekci sc, laureat wielu nagród w dziedzinie architektury.

Tumskie Ogrody II przy ul. Sienkiewicza 24-30D to budynek sześciopiętrowy z windami. Pod budynkiem,  w garażu dwupoziomowym, przewidziano miejsca parkingowe a dla osób ceniących transport rowerowy – pomieszczenie rowerowni.
W budynku wybudowach zostało 199 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach oraz 8 lokali usługowych (6 na parterze, 2 na piętrze). W inwestycji powstały zarówno małe, funkcjonalne, jedno i dwupokojowe mieszkania, jak i większe, rodzinne – trzy i czteropokojowe. Każde z mieszkań posiada balkon lub przestronny taras. Na wewnętrznym dziedzińcu  znajduje się bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.
Starannie i funkcjonalnie zaprojektowany budynek zapewni komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom.

(Zrealizowane jako mLocum)