Przy Krzykach, w pobliżu tramwaju, szkół, przedszkoli i sklepów powstała Selenza, kameralna inwestycja wielorodzinna. Bezpośrednie dojście do rzeki Ślęzy, cisza i spokój stanowią doskonały potencjał do przyjemnego życia i odpoczynku w tej części Wrocławia.

Kameralność to wartość wiodąca inwestycji, podobnie jak najbliższego jej otoczenia. Podkreśliliśmy przytulny charakter tego miejsca projektując niewysokie, zgrabne budynki z przestronnym dziedzińcem, co gwarantuje ładne widoki z okien. Projekt nawiązuje do sąsiadującej architektury – klasycyzujących budynków z prostym detalem. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona i monitorowana. Niskie, przestronnie usytuowane budynki zapraszają do korzystania z walorów otoczenia: zieleni przy domu i dalej – przyległego parku. Punkt centralny Selenzy to dziedziniec tworzony z uszanowaniem istniejącego starodrzewia – forum spotkań z placem zabaw i ławeczkami. Jeśli masz ochotę na spacer, grę w piłkę lub przejażdżkę rowerem, obok czeka Park Kleciński. Handel, gastronomia, apteka, przedszkole, poczta – wszędzie jest blisko.

Zadbaliśmy o bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń. Przedłużeniem prywatnej przestrzeni domowej na parterze będą własne ogródki i tarasy, a na wyższych kondygnacjach balkony. Zastosowaliśmy wyłącznie sprawdzone układy mieszkań, najchętniej wybierane przez wrocławian. Gwarantują one łatwość aranżacji każdego z pomieszczeń.