Zespół Mieszkaniowy „Park Mokotów” etap I składa się z dwóch budynków pięciokondygnacyjnych i jednego ośmiokondygnacyjnego w części nadziemnej, a także jednej kondygnacji podziemnej, na której zlokalizowany jest garaż. W sumie zrealizowano 127 lokali mieszkalnych i 111 miejsc parkingowych. PARK MOKOTÓW zaprojektowany został przez zespół wybitnych polskich architektów: APA Kuryłowicz & Associates. Elewację budynków charakteryzują duże drewniane okna, które zapewniają bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań. Zielone tarasy na dachach budynków tworzą niepowtarzalny charakter osiedla.

Zespół Mieszkaniowy „Park Mokotów” etap II składa się z czterech budynków, w których wybudowano 127 apartamentów i 132 miejsca parkingowe zlokalizowane w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym.
PARK MOKOTÓW zaprojektowany został przez zespół wybitnych polskich architektów: DDJM Biuro Architektoniczne z Krakowa. Budynki w tej inwestycji mają swój indywidualny styl: elegancka elewacja, duże drewniane i aluminiowe okna, które dodają lekkości i zapewniają dobre nasłonecznienie wnętrz.

Zespół Mieszkaniowy „Park Mokotów” etap III składa się z dwóch 12 kondygnacyjnych budynków i niskiego łącznika, który architektonicznie „spina” cały kompleks. W sumie zrealizowano 118 lokali mieszkalnych i 90 miejsc parkingowych na dwóch podziemnych kondygnacjach garażowych.
Niewątpliwie zaletą tego projektu jest nowoczesna architektura w jasnej kolorystyce oraz widok z okien wyższych pięter, z których mieszkańcy mogą podziwiać cały zielony Mokotów.

(Zrealizowane jako mLocum)