• Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011, I Miejsce
  • Dolnośląska Budowa Roku 2010-2011, II Miejsce
  • Osiedle przyjazne mieszkańcom, II Miejsce, Plebiscyt Osiedla 25-lecia Gazety Wrocławskiej, 2014
  • Inwestycja Roku 2014, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Najbardziej prestiżowa dzielnica mieszkaniowa, zielona enklawa miasta. To tu, w willowej okolicy Grabiszynka i Borka, u zbiegu ulic Hallera i Ojca Beyzyma położone jest apartamentowe osiedle Ogrody Hallera. Przestrzeń osiedla oferuje lokatorom poczucie bycia w centrum zdarzeń, zachowując jednocześnie kameralną atmosferą. Lokalizacja zaspokaja najistotniejsze potrzeby mieszkańców: bliskość niezbędnych punktów usługowych, szkół, centrów handlowych oraz dostęp do terenów rekreacyjnych przy parku Grabiszyńskim i Południowym. Miejsce to jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi innymi częściami Wrocławia, do których bez problemu dostaniemy się tramwajami bądź autobusami. Osiedle stanowi zwarty kompleks urbanistyczny, którego sercem jest plac gen. J.  Hallera, na którym mieszczą się kameralne punkty usługowe.   Przez osiedle przebiega reprezentacyjna ulica prowadząca do południowej części osiedla,  gdzie wille miejskie sąsiadują z rozległymi terenami zielonymi.

Klasyczna bryła i starannie dobrane detale architektoniczne nawiązują do reprezentacyjnych willi miejskich, które znajdują się w najbliższej okolicy. Duże okna i ponadstandardowe materiały wykończeniowe zapowiadają komfort oraz wysoką jakość mieszkania. Lokalizacja apartamentów po stronie wewnętrznych ogrodów i dziedzińców zapewnia komfort akustyczny pozwalając tym samym zapomnieć o miejskim gwarze. Architekci zadbali w projekcie o kompleksowe zagospodarowanie terenu osiedla, o czym świadczą liczne zazielenione alejki ze stylowymi latarniami i ławkami, utrzymanymi w duchu secesji. Na placu Hallera zainstalowano rzeźbę Ludwiki Ogorzelec. Łapiące światło, przezroczyste linie szkła tworzą wizualnie lekką, niemal przezroczystą „Zabłąkaną chmurę”.

Osiedle posiada własne przestrzenie rekreacyjne z placami zabaw dla najmłodszych i wygodnymi ławeczkami dla dorosłych, fitness i klub mieszkańca. Wysokie, przestronne pomieszczenia, duże przeszklenia oraz możliwość wydzielenia drugiej łazienki dają maksymalną wygodę mieszkania. Pełne światła mieszkania zostały zaprojektowane tak, by w łatwy sposób można je było zaaranżować wedle własnego gustu. Codzienną wygodę zapewniają nowoczesne i eleganckie windy, obsługujące również poziom podziemnego garażu. Nad spokojem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwa ochrona oraz inteligentne systemy elektroniczne, m.in. wideodomofony czy monitoring.

Ogrody Hallera to doskonała lokata kapitału. Niezależnie, czy zakup odbywa się w celach mieszkaniowych czy komercyjnych, można być pewien wysokiej wartości inwestycyjnej. Na terenie przyległym do osiedle powstaje obiekt z funkcjami usługowym i dodatkowymi parkingami. Całość architektonicznie będzie skomponowana z wybudowaną już częścią osiedla, co widoczne będzie od strony al. Hallera. Obiekt zarówno domknie istniejący już plac od strony zachodniej, czyniąc go bardziej kameralnym, jaki i będzie stanowił przyjemne zamknięcie osi widokowej dla głównej ulicy całego zespołu Ogrodów Hallera od północy.