Młodnik to dwa 5-piętrowe budynki otoczone młodym pokoleniem drzew, krzewów i pnącej zieleni. Inwestycja powstała w prężnie rozwijającej się dzielnicy, wśród nowej tkanki architektonicznej. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego okoliczne tereny dedykowane są zabudowie mieszkaniowej, ośrodkom usługowym oraz terenom zielonym. W najbliższych latach można zatem spodziewać się dalszego rozwoju infrastrukturalnego i komunikacyjnego. Dziś do sklepów czy przystanku autobusowego dotrzesz w 2 minuty, a węzły MPK przy al. Kromera czy ul. Kasprowicza oferują połączenia z dowolną częścią miasta.

Wygodne mieszkania, sprawdzone projekty
Funkcjonalne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe zostały zaprojektowane z myślą o łatwym dopasowaniu przestrzeni do potrzeb. Archicom Studio postawił na sprawdzone w latach projekty – z zachowaną swobodą komunikacji i intuicyjną w aranżacji strefą dzienną. Dwu- i trzy-skrzydłowe drzwi balkonowe w salonach i narożne okna wykuszowe pozwalają cieszyć się dużą ilością naturalnego światła. Do dyspozycji mieszkańców są garaże podziemne, komórki lokatorskie i windy. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany.

Z myślą o najmłodszych
W cieniu malowniczych brzóz zlokalizowany jest plac zabaw wraz z ławeczkami. Dla wygody młodych rodziców powstały zamykane pomieszczenie na wózki. Okolice Młodnika mają sporo do zaoferowania jeśli chodzi o edukację. W okolicy znajdują się aż 2 żłobki i 3 przedszkola, a najbliższe z nich jest po drugiej stronie ulicy. Uczniów do szkoły podstawowej dzieli 600 m (ul. Sołtysowicka 34), a do Gimnazjum – nieco ponad 1 km (ul. Przybyszewskiego 59).

Zdrowe sąsiedztwo – wypoczywaj na osiedlu
Ciepłe wieczory spędzisz ze znajomymi na grillu – przy inwestycji czekać będzie dedykowane temu miejsce rekreacji. Tuż obok znajduje się fitness zewnętrzny, który zapewni dawkę sportu tuż za progiem mieszkania. Miłośnicy wspólnego trenowania mogą skorzystać też z pobliskiego boiska sportowego i z bieżni, gdzie regularnie trenuje klub piłkarski. Zamykane rowerownie oraz parkingi dla miłośników dwóch kółek ułatwią wyprawy. Okoliczne tereny szczególnie sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi – w Lesie Sołtysowickim i nad Widawą znajdziesz się w kilka minut. A tam do okrycia są kolejne trasy spacerowe, trzy stawy, przy których są miejsca wypoczynku, z możliwością rozpalenia ognisk.