Nowoczesny biurowiec położony na Krzykach w prestiżowym sąsiedztwie apartamentów Ogrody Hallera.

 • Reprezentacyjna architektura
 • Efektywna i ekonomiczna powierzchnia
 • Nowoczesne technologie
 • W centrum arterii miasta
 • Doskonała ekspozycja Twojej marki

Krzyki, oczywisty wybór

Dogodna lokalizacja to podstawa dla wygody Twojego biznesu. Dlatego stawiamy na prestiżowy Borek – aleja Hallera, przy której zlokalizowany jest obiekt usługowo-biurowy Clubhouse, to prestiżowy punkt miasta i doborowe sąsiedztwo. Przylegające do biurowca osiedle apartamentowe od kilku lat jest rozpoznawalnym znakiem dzielnicy konotującym wysoką jakość i komfort. Jednocześnie pozostaje w centrum osi komunikacyjnych gwarantując pełen dostęp do komunikacji miejskiej i ścieżek rowerowych.

Dokonała ekspozycja Twojej marki

Clubhouse przy al. Hallera to dobry punkt na rozpoczęcie budowania wysoko pozycjonowanej marki. Wygoda dotarcia łączy się z miejscem, które dobrze sprzedaje wizerunek biznesu. Budynek będzie elegancką dominantą architektoniczną okolicy. Projekt Ogrodów Hallera, którego biurowiec jest częścią, zyskał tytuł Najlepszej Inwestycji w Polsce wg. PZFD. Pozwól, by najlepsza architektura i staranność wykonania obiektu wspierały wartość prowadzonego pod tym adresem biznesu. Archicom jako marka pierwszego wyboru deweloperskiego we Wrocławiu, wysoko oceniana przez klientów, realnie wspiera partnerów biznesowych. Renoma miejsca dopełnia wartość użytkową. Pracowników i klientów przywita klasyczna elewacja, duże przeszklenia, prestiżowe, dobrze eksponowane witryny, a za progiem – reprezentacyjne lobby wejściowe. Dzięki zróżnicowanej powierzchni lokali usługowych (od 150m2 do 375m2) mogą one służyć jako sklepy, kawiarnie, restauracje, drobne usługi, gabinety lekarskie albo biura.

Nowoczesne technologie – od realizacji po użytkowanie

Kształtujemy przyjazną przestrzeń dla najemców, pracowników i klientów. Wiemy, że od samopoczucia zależy efektywność pracy, a najlepsze pomysły przychodzą do głowy w chwili relaksu. Stąd dbałość o rozwiązania zarówno w środku, jak i z oknem, które podnoszą komfort pracy. Wszystkie lokale mają szeroki dostęp do naturalnego światła i otwierane okna w pomieszczeniach. Powierzchnie przystosowanie są do montażu indywidualnych klimatyzacji oraz wykonania sieci komputerowych. Wykończenie w standardzie deweloperskim – z aluminiowymi witrynami o zwiększonej odporności na włamanie, drzwi do pomieszczeń sanitarnych, rozprowadzona instalacja grzewcza wraz z grzejnikami, wykończone na gotowo części wspólne. Na piętra doprowadzi szybka, cichobieżna winda.

Blisko ludzi

Lubimy elastyczne rozwiązania – dopasowanie przestrzeni do każdego najemcy. Projekty pomieszczeń zapewniają intuicyjne aranżowanie przestrzeni – łatwo wydzielisz strefę reprezentacyjną, w której przywitasz klientów, obszar do pracy indywidualnej i zespołowej, a jeśli jest potrzeba – przestrzeń wypoczynkową. Dla wygody użytkowników i klientów w bezpośrednim otoczeniu budynku znajdzie się parking naziemny, ciągi komunikacyjne, mała architektura i tereny zielone. Plac rekreacyjny przed wejściem pozwoli wyskoczyć na szybką kawę na świeżym powietrzu.
Znamy potrzeby lokalnej społeczności. Cyklicznie analizujemy preferencje mieszkańców naszych inwestycji i znamy ich oczekiwania. Pomożemy dopasować funkcje komercyjne jak i dedykowane im przestrzenie tak, by maksymalizować działalność. Sąsiedztwo osiedla Ogrody Hallera będzie sprzyjać pozyskiwaniu nowych klientów. Już dziś osiedle zamieszkuje ok. 1200 Wrocławian, a inwestycja ciągle się rozwija, nie wspominając o przyległych terenach mieszkalnych Borka szacowanych na ponad 1500 wrocławian. Clubhouse stanowi istotny element stanowiący udogodnienie dla okolicznych mieszkańców.

Potencjał i doświadczenie

Od kilkunastu lat projektujemy i realizujemy obiekty biurowe i biurowo-usługowe. Dziś to już blisko 100.000 metrów nowoczesnej powierzchni biurowej, w tym 6 biurowców klasy A. Nasze inwestycje stanowią ok. 9% udziału w rynku wrocławskim, a z komfortowych powierzchni, które stworzyliśmy w mieście korzysta 6000 pracowników. Ofertę najmu docenili m.in. BZ WBK, PKO BP, PZU, Netia, PWC, a wysoką wartość inwestycyjną obiektów – Arka BZWBK i GE Capital. Nasze budynki otrzymały liczne nagrody i wyróżnienia. Archicom jest firmą na wskroś wrocławską. Wieloletnie działanie pozwala pomnażać doświadczenia z realizacji inwestycji oraz budować trwałe relacje B2B.

Wygrywają projekty z przyszłością

Chcemy myśleć o niej razem z najemcami. Wierzymy, że tworząc miejsce pracy z potencjałem, obie strony – deweloper i pracodawca – znajdą wspólny cel budowania długookresowej wartości w wielu wymiarach. Clubhouse, kameralny obiekt usługowo-biurowy o zróżnicowanym profilu łączy w sobie udogodnienia dla okolicznych mieszkańców, przy jednoczesnej szerokiej ofercie dla większej grupy klientów. To istotny wyróżnik na obecnym rynku, który pomaga osiągnąć sukces prowadzonego przedsięwzięcia.

Twój adres przedsiębiorczości

 • 1 min. do potencjału nabywczego 1200 mieszkańców
 • 1 min. do komunikacji miejskiej
 • 2 min. do centrum handlowego Borek
 • 10 min. do Starego Miasta
 • 12 min. do Dworca Głównego PKP
 • 13 min. na lotnisko