Mało jest na mapie Warszawy inwestycji o takiej klasie, jaką reprezentują Apartamenty Kochanowskiego. Innowacyjna formalnie, ponadczasowa architektura, zaprojektowana przez renomowaną firmę Jems Architekci, doskonale wpisuje się w zielone otoczenie, kreując harmonijną całość – stworzoną do życia w komforcie. W sumie powstało 176 lokali 178 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

Apartamenty Kochanowskiego to kompleks czterech budynków (trzy 4 – piętrowe i jeden 8-piętrowy), stanowiących kameralny projekt z reprezentacyjnym wewnętrznym dziedzińcem i placem zabaw. Lekkość bryły, brak symetrii, płaskie dachy a także duże drewniane okna to nawiązanie do stylu modernizmu – nowoczesnego, bliskiego człowiekowi i naturze. Wnętrza apartamentów są przestronne i jasne – idealne dla wszystkich, którzy lubią się otaczać pięknymi przedmiotami i sztuką.

Starannie zaplanowana i wykonana z dbałością o każdy detal mała architektura jest funkcjonalna i elegancka. Mieszkańcy apartamentów zlokalizowanych na parterze mogą cieszyć się zieloną przestrzenią ogrodową. Mieszkańcy wyższych pięter będą mieć widok na bujną zieleń okazałych drzew. Całe osiedle jest ogrodzone, z pomieszczeniem dla ochrony zlokalizowanym przy wjeździe.

Lokalizacja

Apartamenty Kochanowskiego to inwestycja usytuowana na Bielanach, w bliskim sąsiedztwie Żoliborza. Dzięki bliskości stacji metra, kilkunastu liniom tramwajowym i autobusowym oraz dogodnej siatce dróg dojazd do Centrum potrwa ok. 14 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się państwowe przedszkole i szkoła podstawowa.

Bliskość parków

Dzielnica Bielany kojarzona jest przede wszystkim z rozległymi obszarami przyrody. Relaks i spacery w Parku Olszyna, Lasku Lindego i Rezerwacie Las Bielański to tylko niektóre z propozycji na spędzanie czasu po pracy. Liczne ścieżki rowerowe pozwolą na aktywny wypoczynek.

(Zrealizowane jako mLocum)