Olimpia Port Waterfront – wyjątkowe miejsce nad Odrą

Data publikacji: 2015-04-28

Nad wodą, wzdłuż nadodrzańskiego bulwaru przy ul. Marca Polo powstaje nowy etap najchętniej wybieranego osiedla we Wrocławiu.

W kolejnym etapie osiedla Archicom poszerzył ofertę Olimpii Port o propozycję dla klientów szukających dużych metraży, łatwości w aranżacji mieszkań według własnych potrzeb, ale przede wszystkim wyjątkowych miejsc na mapie Wrocławia. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców zaaranżowana została zielona przestrzeń tarasowa na dachu, skąd rozpościera się widok na leżące po drugiej stronie Odry Sępolno. W budynkach zlokalizowano po 4 lokale na każdej z kondygnacji mieszkalnych. Klienci mogą wybierać spośród układów 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni do 88 mkw. Przeszklone narożniki, panoramiczne okna oraz obszerne balkony pozwolą cieszyć się widokami w jeszcze większym wymiarze. . Całość dopełniają wykończenie elewacji drewnem, szklane balustrady, zielone nasadzenia na ścianach na parteru.

WIĘCEJ NIŻ MIESZKANIE

Osiedle to przede wszystkim kameralna zabudowa wkomponowana w przestrzeń parków i pasów zieleni z ciągami komunikacyjnymi dla pieszych i rowerzystów. Place zabaw dla dzieci znajdują się w zasięgu monitoringu kamer ochrony. Niska zabudowa, niestandardowe, większe odległości między budynkami i ich przemyślane usytuowanie względem stron świata sprawią, że mieszkania są jasne i słoneczne. Całość osiedla będzie stanowić system przestrzenny ułatwiający codzienne funkcjonowanie i sprzyjający integracji społecznej. Na terenie Olimpii Port zlokalizowane będą dwa place – o charakterze reprezentacyjnym i portowym. Wzdłuż głównych ulic i bulwarów powstają ciągi handlowe ze sklepami i usługami. Przyległy do osiedla park jest miejscem rodzinnego piknikowania – wraz ze słonecznym bulwarem i pomostami służy ogólnodostępnej rekreacji. Przystań portowa oraz zacumowane barki zaadaptowane do funkcji rozrywkowych otworzą nowe możliwości wypoczynku i aktywnego korzystania z wody.

ODKRYJ SĄSIEDZTWO NA NOWO

Głównym celem osiedla społecznego jest tworzenie wzajemnych relacji pomiędzy ludźmi, projektanci ułatwiają integrację mieszkańców projektując przestrzenie do wspólnych spotkań – osiedlowe place zabaw, gdzie spotykają się najmłodsi i ich rodzice, osiedlowy fitness, w którym wspólnie dbają o formę i kluby mieszkańca, gdzie w sąsiedzkim gronie spędzają wolny czas.

INWESTYCJA MIESZKANIOWA ROKU

Walory otoczenia i sprawdzone układy mieszkań przekładają się na rosnącą liczbę mieszkańców – dziś to niemal 1000 osób! Według raportów Emmersona Olimpia Port jest najchętniej wybieranym osiedlem mieszkaniowym w mieście. Docenili to zarówno mieszkańcy, jak i branża deweloperska w konkursach na Osiedle Najlepiej Wpisane w Miasto i Najlepszą Inwestycję Mieszkaniową we Wrocławiu.

Powrót do aktualności