OBSS po raz kolejny

Data publikacji: 2014-07-30

Firma Objectivity Bespoke Software Specialists (OBSS) zdecydowała się na powiększenie  powierzchni najmu  o dodatkowe 1 160 m kw. w biurowcu West House 1B. Tym samym najemca będzie miał do swojej dyspozycji ponad 5 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

West House 1B to nowoczesny budynek biurowy wchodzący w skład największego kompleksu biznesowego we Wrocławiu – West Forum, który docelowo będzie się składać ze 100 tys. m kw. powierzchni komercyjnej.

– Jesteśmy zadowoleni z przeniesienia biura do West House 1B. Nasze oczekiwania odnośnie nowej siedziby zostały w pełni spełnione. Przestrzenie są urządzone dokładnie tak, jak tego potrzebujemy, mamy sporo miejsc parkingowych zarówno dla samochodów jak i dla rowerów, pracujemy w budynku ekologicznym i bezpiecznym, czyli nowoczesnym i przyjaznym. – mówi Marta Kacprzak, Head of Communication & Marketing OBSS.

Z końcem 2013 roku OBSS, który specjalizuje się w budowie, wdrażaniu i serwisie rozwiązań informatycznych, wybrał budynek West House 1B na swoją nową siedzibę we Wrocławiu. Na początku bieżącego roku firma dobrała dodatkową powierzchnię 2 000 m kw., w realizowanym II etapie budowy biurowca, tym samym zwiększając swoje zasoby do 4 000 m kw. W związku z dynamicznym rozwojem OBSS, który co miesiąc zatrudnia nowe osoby (obecnie zatrudnia już niemal 350 pracowników) zdecydował się kolejny raz na powiększenie powierzchni, podpisując umowę najmu na dodatkowe 1160 m kw.

– Cieszy nas, że nowoczesny i ekologiczny obiekt w pełni trafił w potrzeby OBSS. Mamy nadzieję, że na nowej powierzchni firma będzie mogła jeszcze dynamiczniej rozwijać swój biznes. Dla Archicomu to potwierdzenie, że standardy kompleksu West Forum są kompatybilne z oczekiwaniami współczesnego rynku biurowego – mówi Tomasz Sujak, dyrektor handlowy Grupy Archicom.

Obecnie trwa realizacja II etapu West House 1B, obejmująca bliźniaczy budynek o powierzchni 6 000 m kw. Zgodnie z planem będzie on gotowy do użytku pod koniec III kwartału 2014 roku. Do wynajęcia pozostało 3 000 m kw. w realizowanym w II etapie budynku. Przyszły najemca może mieć do dyspozycji od jednej do trzech kondygnacji.

Powierzchnię wynajętą przez każdego z naszych Klientów projektujemy z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb, charakteru i stylu pracy oraz struktury osobowej. Pokoje są adresowane pod określone zespoły czy działy, czy wręcz pod konkretne osoby. W budynku znalazły się zarówno piętra o charakterze open space, jak i piętra z podziałem na mniejsze pomieszczenia biurowe. – opowiada Kaziemierz Śródka, projektant biurowca, architekt wiodący Studia Archicom.

Powrót do aktualności