Na Ustroniu – nowa inwestycja Archicomu na Swojczycach

Data publikacji: 2015-07-17

Przy ul. Byczyńskiej powstanie nowe osiedle mieszkaniowe Na Ustroniu. W ramach inwestycji klienci będą mogli wybierać spośród 60 mieszkań w dwóch kameralnych budynkach.

Na Ustroniu to z jednej strony kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy, z drugiej zaś doskonale skomunikowana, z bliskością infrastruktury edukacyjnej, usługowej oraz terenów rekreacyjnych.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa 3-kondygnacyjne budynki z 60 ustawnymi mieszkaniami w układach 2- i 3-pokojowych wyposażonych w balkony lub ogródki. W budynku znajdzie się pomieszczenie przeznaczone na wózki i rowery. Na terenie osiedla  do dyspozycji najmłodszych oddany zostanie atestowany plac zabaw, a dla tych nieco starszych mieszkańców miejsce rekreacyjne wyposażone w urządzenia outdoor fitness oraz ławeczki i stolik do gry w szachy. Teren inwestycji będzie ogrodzony, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie monitoring. Dla zmotoryzowanych przygotowano naziemne miejsca parkingowe. W pobliżu inwestycji planowane jest również stworzenie nowoczesnego placu zabaw w ramach środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego.

W odległości 400m od osiedla zlokalizowane jest ekologiczne przedszkole z własną kuchnią, salą gimnastyczną, rozległym placem zabaw i ponad hektarem ogrodzonych terenów zielonych. Placówka jest w stanie 150 dzieci w przedziale wiekowym od 2,5 do 6 lat.
W pobliżu inwestycji Na Ustroniu znajduje się również przystanek 4 linii autobusowych oraz kościół. Szkoła podstawowa charakteryzująca się małolicznymi klasami znajduje się 4 minuty drogi od inwestycji.

Klienci decydujący się na zakup pierwszego mieszkania, mogą liczyć na wsparcie rządowe z programu Mieszkanie dla Młodych. O bezpieczeństwie transakcji świadczyć może realizacja inwestycji w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów przelewane są na rachunek dewelopera na podstawie terminowych postępów prac na budowie.

Powrót do aktualności