Galeria Wnętrza ze specjalną ofertą dla mieszkańców Archicomu

Data publikacji: 2017-03-10

Galeria Wnętrza to studio z historią, gdzie od 20 lat powracają stali klienci. Powstała z fascynacji światowym wzornictwem i jest biurem projektowania wnętrz oraz autoryzowanym salonem sprzedaży uznanych marek europejskich. Pracujemy z wyselekcjonowanymi przez lata doświadczeń kolekcjami, za którymi przemawiają: tradycja rękodzieła, nagrody za wzornictwo, ale przede wszystkim jakość.

Kuchnie PoggenPohl i Alno, meble Molteni, Ligne Roset, Moroso, Living Divani, drzwi, systemy przesuwne i garderoby Rimadesio, oświetlenie Artemide, Flos, Brokis, Vibia, Foscarini, łazienki Agape to obiekty najwyższej próby z sygnaturą projektantów, które gwarantują ponadczasowość każdej realizacji. Projektujemy wnętrza apartamentów, rezydencji, restauracji, SPA, hoteli, tak aby sprostać oczekiwaniom różnorodnych estetyk. Podejmujemy każdego dnia na nowo wyzwanie obsługi pasjonatów kreujących swoje otoczenie ze szczególną klasą.

Przesłaniem naszej firmy jest kompleksowość zapewniająca klientom komfort, wygodę i indywidualne podejście oraz nieodzowne w tym procesie budowanie trwałych relacji. Począwszy od projektu popartego wizualizacjami, wykonawstwo budowlane, spójną aranżację z doborem materiałów wykończeniowych, aż po nadzór autorski koordynujący wszystkie etapy, realizujemy wnętrza w najwyższym standardzie.

Zaufali nam inwestorzy i klienci: Novamonde Rakowiecka, Ghelamco Poland, Archipelag, Rezydencja Piasek, Apartamenty Marina, Centauris, Credit Suisse, Sky Tower, Ovo Apartments, Cosmopolitan w Warszawie i kolejny już raz Archicom.

 

OFERTA GALERII WNĘTRZA DLA ARCHICOM KLUB KLIENTA w POSZCZEGÓLNYCH BRANŻACH:

  •  Meble Gwarantowany stały rabat od 12% (i wyższy w zależności od wielkości dokonanych zakupów) na zakup mebli ze wszystkich kolekcji dostępnych w Galerii Wnętrza
  • Indywidualna zabudowa wnęki, szafy, meble, kuchnie. Gwarantowany stały rabat od 15% (i wyższy w zależności od wartości zakupów) na wszystkie szafy, garderoby, meble kuchenne z kolekcji Galerii Wnętrza
  • Oświetlenie. Stały rabat od 12% (i wyższy w zależności od wartości zakupów) na wszystkie kolekcje lamp w Galerii Wnętrza.
  • Dywany. Stały rabat od 12% (i wyższy w zależności od wartości zakupów) na wszystkie dywany z kolekcji Galerii Wnętrza.
  • Drzwi. Stały rabat 15% (i wyższy w zależności od wartości zakupów) na zakup drzwi wewnętrznych z kolekcji Rimadesio oraz Barausse w Galerii Wnętrza.
  • Rtv/agd. Szczególna oferta dla klientów Archicom przygotowywana we współpracy z Miele Polska.
  • Projektowanie wnętrz. Wyjątkowe rabaty ustalane indywidualnie oraz osobisty architekt wnętrz dedykowany klientom Archicom przy kompleksowej realizacji wnętrza i jego wyposażenia w Galerii Wnętrza.

 

 

Powrót do Klubu Klienta