Archicom zaprasza do Klubu Klienta Zadomowieni

Data publikacji: 2017-03-08

Bardzo miło nam poinformować i zaprosić wszystkich mieszkańców osiedli społecznych Archicom do Klubu Klienta Zadomowieni.

Klub powstał jako rozwinięcie wizji, którą kierujemy się tworząc nasze osiedla mieszkaniowe – „kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi” i odpowiadając na oczekiwania naszych obecnych i przyszłych mieszkańców. Ideą programu jest pomoc w aranżacji, wykończeniu i użytkowaniu nowych mieszkań oraz w organizacji czasu wolnego i stylu życia.

Klubu Klienta Zadomowieni to pakiet przywilejów stworzony z myślą o naszych mieszkańcach, ceniących produkty i usługi wysokiej jakości. W ramach programu właściciele mieszkań mają możliwość korzystania z szeregu unikatowych ofert, profesjonalnych porad oraz atrakcyjnych rabatów przygotowanych przez zaufanych Partnerów. Klub daje mieszkańcom możliwość by urządzić i kompleksowo wyposażyć swoje mieszkanie oszczędzając nawet 30 %, i co więcej oferuje urozmaiconą ofertę organizacji czasu wolnego dla każdego członka rodziny.

Klub Klienta Zadomowieni oferuje uczestnikom programu:

  • Rabaty do ponad 30 %
  • Współpracę z prestiżowymi firmami
  • Profesjonalne doradztwo i porady odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom
  • Spersonalizowany pakiet usług i produktów odpowiadający rzeczywistym potrzebom Klienta
  • Przejrzyste zasady
  • Bieżące informacje Partnerów nt. ich produktów, usług, nowych rozwiązań, trendów rynkowych

 

Powrót do Klubu Klienta