Zmiany aranżacyjne – Słoneczne Stabłowice, budynki Z14, Z15, Z16

Informujemy, że do dnia 31.03.2017r. jest możliwość zgłaszania zmian aranżacyjnych w lokalach Z14, Z15, Z16. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję jak w 3 krokach zgłosić zmiany aranżacyjne.

=

1. Pozyskanie rzutu Państwa mieszkania

Klienci, którzy planują dokonania zmian, proszeni są o przesłanie informacji dot. udostępniania rzutów branżowych na adres e-mail:  stablowice_zmiany@archicom.pl. Prosimy o umieszczenie w tytule maila numeru lokalu określonego w umowie.

=

2. Przesłanie zmian aranżacyjnych

Na przesłanych rzutach prosimy zaznaczyć swoje propozycje zmian i opisać je. Całość prosimy odesłać na adres stablowice_zmiany@archicom.pl w tytule maila zamieszczając numeru lokalu określony w umowie. Na Państwa propozycje czekamy do 31.03.2017 r. W celu usprawnienia procesu załączamy wykaz cen jednostkowych dopuszczalnych zmian aranżacyjnych – pobierz

=

3. Będziemy w kontakcie

W sprawie akceptacji, jak i ewentualnym braku możliwości wprowadzenia proponowanych modyfikacji, kontaktować się będzie z Państwem koordynator budowy Pan Mateusz Antoniszyn. W drodze uzgodnień określi on również całkowity koszt wykonania robót w ramach zmian lokatorskich.

Mamy nadzieję, że tak zaplanowany proces dopełni Państwa satysfakcji z wyboru mieszkania.