Słoneczne Stabłowice – Suma doświadczeń z najlepszych projektów i sprawdzone obietnice

Data publikacji: 2014-11-26

Słoneczne Stabłowice to nietypowe miejsce w skali dzielnicy. Rozwijające się, wieloetapowe osiedle z własnymi przestrzeniami do rekreacji i dostępem do rzeki. Wśród zieleni, na luzie, w zagospodarowanej okolicy.

Pierwszy etap inwestycji Słoneczne Stabłowice właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Ponad 100 ze 120 mieszkań znalazło swoich nabywców jeszcze na etapie realizacji. Kolejna część inwestycji, w głębi zadrzewionej działki, również cieszy się powodzeniem. Co przekonuje do zamieszkania tu kolejnych wrocławian?

Uniwersalne atuty dla nowoczesnego mieszkańca

To propozycja dla szerokiego grona odbiorców i na różne etapy życia. Osiedle, które daje swobodę i ma ponadczasowe dla rynku zalety, dopasowujące się do stylu bycia jego mieszkańców. W żaden sposób nie ogranicza przyzwyczajeń związanych z ulubioną formą odpoczynku. Mieszkanie tu po prostu ułatwia i uprzyjemnia codzienność.

Lokalizacja gwarantuje oddech od dynamicznego pulsu miasta, szerokie możliwości rekreacji wśród okolicznej przyrody oraz na samym osiedlu. Zabieganym sprzyja dobrą łącznością z centrum, szybkim internetem, bliskością usług. Dla miłośników spokoju oraz sąsiedzkiej atmosfery – znów dobry wybór: kameralna, monitorowana zabudowa, place zabaw, ławeczki w ramach wspólnych dziedzińców. Tu można osiąść dla dłużej, nawet w toku zmieniających się w czasie osobistych i rodzinnych potrzeb.

Enklawa w dynamicznym mieście

Pospieszny tryb życia wrocławian sprawia, że coraz częściej poszukiwane są rozwiązania łączące bezpieczeństwo i miasteczkowy oddech z opcją sprawnego dojazdu w inne rejony miasta. Dojazd do centrum zajmie ok. 20 minut. Gdy dodać do tego nowoczesne zaplecze edukacyjne, sklepy, przychodnię w zasięgu ręki – mamy bazę do wygodnego życia. Wszystko za rozsądne, mniej niż 5000 zł za metr kwadratowy mieszkania.

Pobudka? Śpiew ptaków

Zieleń tuż za oknem, w pobliżu rzeka oraz sieć tras rekreacyjnych to doskonałe warunki dla lubiących aktywny tryb życia. Poranny jogging w Parku Stabłowickim, wyprawy rowerowe i długie spacery po Lesie Mokronoskim, to tylko niektóre z możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu blisko domu. Jeszcze więcej sportu albo relaksujący piknik nad wodą? Mieszkańcy osiedla będą mieć własny fitness, nieopodal znajduje się stadnina koni, a nieco dalej malownicze akweny. Lokalizacja Słonecznych Stabłowice oferuje przyjazną, bezpretensjonalną atmosferę znaną z mniejszych miejscowości oraz dostęp do edukacji i usług medycznych na miarę stolicy Dolnego Śląska.

Spełnione obietnice, sprawdzone rozwiązania

Deweloper w realizacji osiedla wzoruje się na docenianych przez klientów rozwiązaniach ze swoich pozostałych inwestycji mieszkaniowych. Podobny fitness mają do dyspozycji lokatorzy Ogrodów Hallera. Wydobycie potencjału terenów nad rzeką przyświeca Archicomowi na wzór modelowych rozwiązań na Olimpii Port. Analogicznie Słoneczne Stabłowice, sukcesywnie będą stawać się kompleksowym osiedlem z bogatą infrastrukturą dodatkową. Efekt końcowy wieloetapowej realizacji zorientowanej społecznie można zobaczyć choćby na Jagodnie – na Czterech Porach Roku.

Dobre mieszkania na start  

Własne „M” przy wejściu w dorosłość to inwestycja, którą każdy chciałby przedsięwziąć jak najszybciej. Z pomocą dla młodych nabywców przychodzi rządowy projekt Mieszkanie dla Młodych (MdM), którym objęte są również lokale na Słonecznych Stabłowicach. Doradcy dewelopera w ciągu jednego spotkania pomogą wybrać najlepsze mieszkanie oraz zweryfikować zakup z bieżącą ofertą kredytową. Całość procesu zakupowego potrwa zaledwie kilka dni.

Nowy rok na swoim

W związku ze wzrostem wymaganego wkładu własnego od 2015 roku, warto pospieszyć się z decyzją o zakupie mieszkania. Archicom przygotował szereg ofert promocyjnych, obejmujących zarówno nowo powstający etap osiedla, jak i mieszkania gotowe do wprowadzki. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie, aby Sylwestra spędzić w wymarzonym „M” w rozwijającej się dzielnicy Wrocławia.

Powrót do aktualności