Mieszkania Poznań

Deweloper Poznań? Archicom!

Ponad 30 lat doświadczenia, przeszło 13 000 zadowolonych klientów i ponad 150 zrealizowanych budynków – to moc argumentów przemawiającym za wyborem Archicomu podczas poszukiwań nowego mieszkania w Poznaniu! Najlepsze układy mieszkań deweloperskich, funkcjonalne rozwiązania i zróżnicowana oferta jest na wyciągnięcie ręki.

Nowe mieszkania? Poznań to moc możliwości

Rynek pierwotny w Poznaniu oferuje szereg rozwiązań dla osób poszukujących mieszkań na sprzedaż. Wybierając nowe mieszkanie, warto pamiętać, że kupujemy nie tylko 4 ściany, ale i przyszły styl życia. Dobrze wybrana lokalizacja pozwoli oszczędzać czas każdego dnia i poświęcać go na ulubione aktywności. Archicom planuje realizację swoich inwestycji mieszkaniowych w najchętniej wybieranych częściach Poznania. Mieszkania od dewelopera znajdziemy w takich lokalizacjach jak Grunwald, Górczyn czy Junikowo. Sprawny dojazd bimbą do Centrum pozwoli korzystać z uroków miasta, a bliskość terenów zielonych w okolicach nowego mieszkania da przestrzeń do relaksu po całym dniu w pracy.

Najchętniej wybierane mieszkania od dewelopera Poznań ma swoje preferencje!

Dla szukających oszczędności przygotowaliśmy tanie kawalerki – cieszą się one dużym powodzeniem, dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom na optymalnym metrażu. 2 pokoje na Grunwaldzie brzmi jak dobry pomysł na start – ustawny salon, słoneczna kuchnia i przytulna sypialnia pozwolą cieszyć się prywatnością w razie przyjazdu niespodziewanych gości. W mieszkaniu 3 pokojowym stworzysz osobną przestrzeń dla dziecka lub kącik do pracy zdalnej. Poszukujący dużych metraży zainteresują mieszkania czteropokojowe Archicomu – nowej w Poznaniu firmy deweloperskiej. Które z nich będzie Twoje?

Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż w Poznaniu? Wybierz je z oferty Archicomu!