W II kwartale 2003 roku została zakończona budowa zespołu mieszkaniowego Horyzont. W budynku 3 i 4 piętrowym zaprojektowaliśmy 87 mieszkań o powierzchniach od 27 do 108 m2. Jesteśmy pewni, że oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości co potwierdza certyfikat ISO 9001 oraz Certyfikat Dewelopera nadany przez Krajową Izbę Budownictwa.

Infrastruktura osiedla Horyzont została zaprojektowana tak by powstały harmonijne warunki, sprzyjające zdrowiu i dobremu samopoczuciu mieszkańców. Funkcjonalny układ pomieszczeń i parking podziemny oraz bliskość terenów rekreacyjnych to niekwestionowane atuty tej lokalizacji.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie zrealizowanej inwestycji powstał kolejny projekt mLocum we Wrocławiu: Zespół Mieszkaniowy „NOWY HORYZONT”. Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Wrocławia przy ul. Kamieńskiego i ul. Torowej. W czteropiętrowym budynku zaprojektowano 54 mieszkania o powierzchniach od 32 do 141 m2, miejsca parkingowe i garaże indywidualne. W projekcie zdecydowaną większość stanowią mieszkania dwu i trzypokojowe. Budynek wyróżnia nowoczesna architektura, ciekawa kolorystyka elewacji i wysokiej klasy materiały wykończeniowe, które decydują o ostatecznym wyglądzie osiedla.

(Zrealizowane jako mLocum)