• Najładniejszy Budynek Roku 2000, I Miejsce, 2001
  •  Dolnośląska Budowla Roku 2000, 2001
  •  Najpiękniejszy Budynek Ostatniej Dekady, III Miejsce, 2001
  •  West Forum (2008) Wrocław, ul. Strzegomska 140A
  •  Dolnośląska Budowla Roku, I Miejsce, 2008

Renaissance Business Centre znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia przy zbiegu ulic Kiełbaśniczej i Św. Mikołaja.  To najbardziej rozpoznawalna w centrum elewacja, stanowiąca wyróżniającą się wizytówkę biura. Położenie w historycznym i biznesowym sercu miasta, zaledwie 80 m. od wrocławskiego Rynku zapewnia doskonałą ekspozycję prestiżowej fasady. Z wnętrz przestrzeni biurowej rozciąga się imponujący widok na Stare Miasto. Wzdłuż ul. Kiełbaśniczej zlokalizowanych jest 5 wysokiej klasy hoteli, a w zasięgu kilku minut spacerem znajdują się siedziby najbardziej prestiżowych banków i instytucji.

Reprezentacyjny hall wejściowy, hole na piętrach i parking połączone są cichobieżnymi windami.  Budynek jest w pełni klimatyzowany, chroniony, wyposażony w sieć strukturalną (kategoria 5E) i posiada własną centralę telefoniczną. Ekonomiczny rozkład pomieszczeń pozwala na zorganizowanie zarówno przestrzeni typu open space, jak i na wydzielenie pokoi. Poszczególne powierzchnie zostały zaprojektowane tak, by w każdej znajdował się dobrze doświetlony osobny gabinet oraz sale konferencyjne.

Otwarcie budynku stało się nie tylko wydarzeniem biznesowym, lecz również architektonicznym i budowlanym. Renaissance Business Centre uznany został przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia najpiękniejszym budynkiem roku 2000, a Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przyznał mu tytuł Dolnośląskiej Budowy Roku.  To największy biurowiec w okolicy wrocławskiego Rynku.