• Dolnośląska Budowla Roku 2008, I Miejsce

Platinum to nowoczesny budynek mieszkalny o standardzie zbliżonym do apartamentowca. Jest zlokalizowany w samym sercu miasta (10 minut pieszo od Rynku) i w centrum  kwartału zamkniętego ulicami Legnicką, Inowrocławską, Zachodnią i placem Solidarności. Bezpośrednie sąsiedztwo tych ulic zapewnia doskonałą komunikacje, wygodny dojazd  oraz kompleksową infrastrukturę usługowo-handlową.

Kamień, stal i szkło nadają budynkowi  nowoczesny i elegancki wygląd. Smukłą linie budynku podkreślą narożne przestronne balkony z roślinnymi kompozycjami na całej wysokości budynku, a zaaranżowana przestrzeń dookoła budynku zapewnią kameralność i bezpieczeństwo. W budynku znajdzie się  również reprezentacyjna recepcja stylu hotelowym z wygodnymi kanapami i kącikiem prasowym. W ośmiokondygnacyjnym budynku znajduje się 115 mieszkań. Komfort użytkowania zapewnia odpowiednia wysokość mieszkań 2,65m², ergonomiczny układ pomieszczeń oraz dobra ekspozycja światła dziennego. Mieszkania zostały wykonane w podwyższonym standardzie deweloperskim. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa portier i agencja ochrony.

Budynek docelowo – wraz z Loftami Platinum – stał się częścią kompleksu mieszkalno-usługowego. Całość połączona jest eleganckim, wewnętrznym dziedzińcem, zagospodarowanym zielenią i małą architekturą.