Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) lub numer telefonu - w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną, SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą, polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij

  Powierzchnie biurowe

  WEST HOUSE 1A
  Całkowita powierzchnia najmu: 10 200m2
  Dostępna powierzchnia: 4 500m2
  Liczba kondygnacji naziemnych: 7
  Liczba kondygnacji podziemnych: 1
  Ilość miejsc parkingowych: 280
  Projekt: Archicom Studio

  Udogodnienia
  Stojaki rowerowe
  System kontroli wjazdu
  Zatoczka dla taksówek i kurierów
  Bezkolizyjny układ komunikacyjny
  Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Kredki”

  Wszystkie stanowiska pracy mają dostęp do naturalnego światła (duże okna). Standardem projektowym jest w każdym pomieszczeniu biurowym przynajmniej jedno okno otwieralne. Elastyczny projekt budynku w połączeniu z wykorzystaniem ścian w technologii g–k umożliwi dostosowania się do nawet najbardziej specjalistycznych programów użytkowych naszych najemców, jak również zapewni szerokie możliwości rozbudowy zajmowanej powierzchni. Na każdym piętrze przewidziano strefy o wzmocnionej nośności stropów umożliwiające projektowanie pomieszczeń z przeznaczeniem na magazyny i serwerownie.

  Do dyspozycji użytkowników obiektu będą miejsca parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym budynku oraz na terenie bezpośrednio do niego przyległym. Dla całego budynku powstanie około 250 miejsc. W części podziemnej dodatkowo przewidziano powierzchnie magazynowe.Budynek został zaprojektowany w sposób umożliwiający poruszanie się osobom  niepełnosprawnym.

  Lokalizacja

  West Forum
  Stacje kolejowe
  Komunikacja
  Wjazd na autostradę
  Finanse
  Edukacja
  Sklepy
  Rekreacja
  Hotele
  Przedszkole

  Archicom w liczbach

  8%
  udział w rynku
  nieruchomości biurowych
  7
  zrealizowanych nowoczesnych
  biurowców
  80 000
  mkw. wybudowanej
  powierzchni najmu

  Inwestycje zrealizowane

  "Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."