Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) lub numer telefonu - w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną, SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą, polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij

  Przylesie Marcelin

  Potencjał poznańskiego Grunwaldu

  Czytaj więcej

  Przylesie Marcelin

  Potencjał poznańskiego Grunwaldu

  Czytaj więcej

  Przylesie Marcelin

  Potencjał poznańskiego Grunwaldu

  Czytaj więcej

  Przylesie Marcelin

  Lokale w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Marcelin

  • Lokalizacja z potencjałem na poznańskim Grunwaldzie
  • Szerokie grono nabywców na dynamicznym osiedlu
  • Najwyższe standardy jakości
  • Prestiżowa dzielnica

  Przedsiębiorcza lokalizacja
  Niepodważalnym atutem lokali usługowych jest ich lokalizacja – na poznańskim Grunwaldzie, nieopodal Lasku Marcelińskiego, który oferuje liczne ścieżki rowerowe i biegowe zachęcające do aktywnego wypoczynku. Jednocześnie osiedle mieści się w cichym i spokojnym miejscu przy ul. Jeleniogórskiej. Najbliższa okolica to bogata infrastruktura oświatowa (żłobki, przedszkola, szkoły) oraz handlowo-usługowych (sklepy spożywcze, restauracje, apteka, poczta, kluby fitness itp.). Niewątpliwą zaletą Osiedla jest komunikacja – bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, dogodny dojazd ulicą Grunwaldzką do centrum miasta oraz do węzła komunikacyjnego A2 i lotniska Ławica.

  Osiedle z przyszłością
  Przylesie Marcelin to przede wszystkim doskonałe położenie. Doceniają je nie tylko mieszkańcy, ale również komercyjni najemcy. Sąsiedztwo Sądu Rejonowego oraz Urzędu Skarbowego przyciąga wiele firm, a powstające tutaj budynki mieszkalne zapewniając przedsiębiorcom wielu klientów. Mieszkania w tej lokalizacji wybierają zarówno osoby młode, aktywne zawodowo, doceniające bliskość centrum, jak również rodziny oraz osoby starsze ceniące spokój i wypoczynek.

  Blisko ludzi i klientów

  • mieszkańcy obecnych i przyszłych osiedli
  • interesanci oraz pracownicy urzędów
  • pasażerowie tramwajów linii 1, 6, 13 i 15
  • mieszkańcy okolicznych osiedli

  Funkcjonalność wnętrz dla przedsiębiorczych
  Lokale z dużymi witrynami znajdują się na parterze budynku od strony ulicy Jeleniogórskiej, z wejściami dostępnymi bezpośrednio z ulicy. Okolice Lasku Marcelińskiego na poznańskim Grunwaldzie to idealne miejsce na rozwijanie biznesu. To tutaj przedsiębiorcy poszukujący sprawdzonych lokalizacji odnajdą swoje miejsce. Otoczenie inwestycji jak również jej lokalizacji dają duży potencjał na prowadzenie działalności, takiej jak na przykład: apteka, gabinet lekarski, kancelaria prawna, drogeria, sklep spożywczy, żłobek, przedszkole, filia banku, zakład fryzjerski, czy sklep specjalistyczny.

  Inwestycje zrealizowane

  "Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."