Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) lub numer telefonu - w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną, SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą, polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij

  Browary Wrocławskie

  Śródmiejskie centrum przedsiębiorczości

  Zobacz lokale

  Browary Wrocławskie

  Elastyczne przestrzenie biurowe

  Zobacz lokale

  Browary Wrocławskie

  Bogata oferta lokali pod gastronomię od 30 do 300 m2

  Zobacz lokale

  Browary Wrocławskie

  Nowe centrum usługowe Śródmieścia

  WIELE FUNKCJI W JEDNYM MIEJSCU

  Miejsce, które od zawsze kojarzone było z rzemiosłem i pozytywnym śródmiejskim gwarem, miejsce z przemysłowym dziedzictwem wraca w racę wrocławskich przedsiębiorców i mieszkańców. Inwestycja stanie się nową, otwartą na miasto przestrzenią, w której docelowo zamieszka około 10 000 osób. Wizja architektów harmonizuje funkcje mieszkaniowe z szeroką ofertą w zakresie przestrzeni komercyjnych dedykowanych dla zróżnicowanych usług. Przemyślana urbanistyka kompleksu koncentruje całość oferty komercyjnej wokół 3 głównych placów – browarnego, artystycznego i targowe oraz rekreacyjnego nadbrzeża Odry. To tutaj skupiać się będzie życie kompleksu, tutaj mieszkańcy inwestycji i okolicznych dzielnic zrobią wygodne zakupy.

  ATRAKCYJNA OKOLICA

  Uczelnie wyższe szkoły i przedszkola dają komfortowe możliwości łączenia życia zawodowego z prywatnym. Bogate zaplecze socjalne, medyczne, bliskość hoteli i placówek bankowych ułatwi załatwianie codziennych spraw i prowadzenie swojego biznesu. Reprezentacyjne przestrzenie publiczne, parki, place zabaw zachęcą potencjalnych klientów do korzystania z oferty kompleksu. Bulwary Odry, tereny rekreacyjne i trasy rowerowe tworzą pozytywny klimat miejsca, tworzą pożądane strefy wypoczynku.

  LOKALIZACJA Z POTENCJAŁEM

  Browary Wrocławskie to multifunkcyjny kompleks zlokalizowany w sercu śródmiejskiej dzielnicy Wrocławia. To dogodna lokalizacja dla biznesu przy ul. Jedności Narodowej, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji zbiorowej Wrocławia. Bogata sieć połączeń tramwajowych i autobusowych gwarantują łatwość przemieszania się po mieście i poza jego granice.

  Wartości inwestycji
  • 32 lokale o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 400 mkw
  • Potencjał nabywczy osiedla 2500 mieszkańców
  • Dogodna komunikacja
  • Loklae biurowe, usługowe i gastronomiczne
  Twoje miejsce na biznes

  Browary Wrocławskie to nie tylko nowa, wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa na mapie miasta, ale również ciekawa oferta lokali usługowych i biurowych w tej części Wrocławia. Zróżnicowane metraże oraz ich położenie na planie osiedla stworzą unikalną ofertę usług. Naszą propozycję lokali kierujemy do wszystkich poszukujących atrakcyjnego miejsca dla swojego biznesu. Browary Wrocławskie to zarówno nietuzinkowe, historyczne przestrzenie, jak również współczesne powierzchnie o szerokich możliwościach adaptacji..

  Znajdź lokal użytkowy

  ok.

  W ofercie: 12

  W ofercie: 12

   

  Lokalizacja

  Browary Wrocławskie
  Sklepy
  Komunikacja
  Edukacja
  Rekreacja
  Przedszkole
  Finanse

  Archicom w liczbach

  8%
  udział w rynku
  nieruchomości biurowych
  7
  zrealizowanych nowoczesnych
  biurowców
  80 000
  mkw. wybudowanej
  powierzchni najmu

  Inwestycje zrealizowane

  "Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."