Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Powierzchnie komercyjne
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*
  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij

  Browary Wrocławskie

  Bogata oferta lokali pod gastronomię od 30 do 300 m2

  Czytaj więcej

  Browary Wrocławskie

  Śródmiejskie centrum przedsiębiorczości

  Czytaj więcej

  Browary Wrocławskie

  Elastyczne przestrzenie biurowe

  Czytaj więcej

  Browary Wrocławskie

  Nowe centrum usługowe Śródmieścia

  WIELE FUNKCJI W JEDNYM MIEJSCU

  Miejsce, które od zawsze kojarzone było z rzemiosłem i pozytywnym śródmiejskim gwarem, miejsce z przemysłowym dziedzictwem wraca w racę wrocławskich przedsiębiorców i mieszkańców. Inwestycja stanie się nową, otwartą na miasto przestrzenią, w której docelowo zamieszka około 10 000 osób. Wizja architektów harmonizuje funkcje mieszkaniowe z szeroką ofertą w zakresie przestrzeni komercyjnych dedykowanych dla zróżnicowanych usług. Przemyślana urbanistyka kompleksu koncentruje całość oferty komercyjnej wokół 3 głównych placów – browarnego, artystycznego i targowe oraz rekreacyjnego nadbrzeża Odry. To tutaj skupiać się będzie życie kompleksu, tutaj mieszkańcy inwestycji i okolicznych dzielnic zrobią wygodne zakupy.

  ATRAKCYJNA OKOLICA

  Uczelnie wyższe szkoły i przedszkola dają komfortowe możliwości łączenia życia zawodowego z prywatnym. Bogate zaplecze socjalne, medyczne, bliskość hoteli i placówek bankowych ułatwi załatwianie codziennych spraw i prowadzenie swojego biznesu. Reprezentacyjne przestrzenie publiczne, parki, place zabaw zachęcą potencjalnych klientów do korzystania z oferty kompleksu. Bulwary Odry, tereny rekreacyjne i trasy rowerowe tworzą pozytywny klimat miejsca, tworzą pożądane strefy wypoczynku.

  LOKALIZACJA Z POTENCJAŁEM

  Browary Wrocławskie to multifunkcyjny kompleks zlokalizowany w sercu śródmiejskiej dzielnicy Wrocławia. To dogodna lokalizacja dla biznesu przy ul. Jedności Narodowej, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji zbiorowej Wrocławia. Bogata sieć połączeń tramwajowych i autobusowych gwarantują łatwość przemieszania się po mieście i poza jego granice.

  Wartości inwestycji
  • 32 lokale o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 400 mkw
  • Potencjał nabywczy osiedla 2500 mieszkańców
  • Dogodna komunikacja
  • Loklae biurowe, usługowe i gastronomiczne
  Twoje miejsce na biznes

  Browary Wrocławskie to nie tylko nowa, wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa na mapie miasta, ale również ciekawa oferta lokali usługowych i biurowych w tej części Wrocławia. Zróżnicowane metraże oraz ich położenie na planie osiedla stworzą unikalną ofertę usług. Naszą propozycję lokali kierujemy do wszystkich poszukujących atrakcyjnego miejsca dla swojego biznesu. Browary Wrocławskie to zarówno nietuzinkowe, historyczne przestrzenie, jak również współczesne powierzchnie o szerokich możliwościach adaptacji.
  >

  Znajdź lokal użytkowy

  ok.

  W ofercie: 1

  W ofercie: 1

  Lokalizacja

  Browary Wrocławskie
  Sklepy
  Komunikacja
  Edukacja
  Rekreacja
  Przedszkole
  Finanse

  Archicom w liczbach

  8%
  udział w rynku
  nieruchomości biurowych
  7
  zrealizowanych nowoczesnych
  biurowców
  80 000
  mkw. wybudowanej
  powierzchni najmu

  Inwestycje zrealizowane