Osiedle Akacjowy Zakątek

Kameralne osiedle z klimatem
Akacjowy zakątek to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia dla wszystkich potrzebujących odpoczynku od zgiełku miasta, ceniących kontakt z naturą oraz możliwość oderwania się od codziennego pędu. Kameralne chronione osiedle z miejscem na sąsiedzką integrację, z placem zabaw dla najmłodszych pozwoli mieszkańcom odpocząć w atmosferze małomiasteczkowej oazy.

Szeroka oferta wygodnych mieszkań we Wrocławiu
Akacjowy Zakątek to nie tylko komfortowe 2, 3 lub 4-pokojowe mieszkania, to coś znacznie więcej. Każdy, kto marzy o tym aby wypić kawę w otoczeniu zieleni, we własnym ogródku – o wielkości nawet do 150 m,  może to zrobić. Każdy kto chce ze spokojem rozłożyć się na leżaku na przestronnym balkonie, może to zrobić. Każdy kto marzy, aby ze spokojem pozwolić swoim pociechom bawić się na osiedlowym placu zabaw, może to zrobić. Akacjowy zakątek to kompleksowa przestrzeń do życia, gdzie małomiasteczkowy klimat łączy się z dostępem do optymalnych rozwiązań mieszkaniowych.

Z naturą za progiem
Doskonałe warunki rekreacyjne zapewnia położony w pobliżu Las Wojnowski, Las Strachociński oraz zmodernizowane wały wzdłuż Odry. Najbliższe tereny zielone to miejsce spotkań mieszkańców Wojnowa, Strachocina oraz Swojczyc. Właśnie tam powstała siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw i amfiteatr. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje zaplecza dla aktywnych: m.in. 17-kilometrowej trasy sportowo-rekreacyjnej na zrewitalizowanej grobli i urokliwego Lasu Strachocińskiego.  To idealne warunki do biegania, Nordic Walking, jazdy na rowerze lub niedzielnego spaceru. W odległości zaledwie kilkuset metrów znajdują się Rodzinne Ogródki Działkowe.

Akacjowy Zakątek – Nowe mieszkania Wojnów w zielonej okolicy

Akacjowy Zakątek to kameralna inwestycja znajdująca się przy ul. Ubocze w dzielnicy Wojnów we Wrocławiu. W ofercie nowe mieszkania deweloperskie 2, 3 i 4 pokojowe z przestronnymi balkonami lub ogródkami, które zapewniają dodatkową przestrzeń na relaks. Do dyspozycji klientów udostępnione zostaną przestronne komórki lokatorskie, wózkownie, rowerownie oraz naziemne miejsca postojowe. Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu dedykowane są osobom, które szukają dobrze doświetlonych i przestronnych wnętrz. Metraż jakim dysponuje każde mieszkanie deweloperskie gwarantuje nieograniczone możliwości aranżacji oraz wykończenia, również pod klucz. Na terenie osiedla udogodnienia, które zagwarantują wygodę oraz bezpieczeństwo. Między innymi duży plac zabaw, gdzie najmłodsi beztrosko spędzą wolny czas. Strachocin oferuje bezproblemowy i szybki dostęp do różnych usług, w najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek oraz przychodnia zdrowia. Lokalizacja gwarantuje również sprawny dojazd do wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Nowe mieszkania na sprzedaż Strachocin

Nowe mieszkanie na inwestycji Akacjowy Zakątek to gwarancja udanego zakupu. Osiedle spełni oczekiwania wielbicieli natury oraz cichej okolicy. Klienci ceniący sobie kontakt z naturą, spokój oraz możliwość oderwania się od  codziennych spraw docenią wyjątkowo zieloną okolicę. W sąsiedztwie znajdują się lasy, rozległy Park Strachociński oraz Park Wojnowski – idealne miejsca na weekendowe spacery czy wieczorny jogging. Za laskiem płynie Odra, wzdłuż której rowerem dojedziemy do centrum miasta lub w przeciwnym kierunku, na plażę w Kamieńcu Wrocławskim. Zielona okolica Wojnowa gwarantuje nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Mieszkanie na sprzedaż w tej części miasta spełni oczekiwania osób, którym zależy na odpoczynku od zgiełku metropolii przy jednoczesnej, dobrej komunikacji z centrum Wrocławia. Zlokalizowana tuż obok, główna arteria Wojnowa – ul. Strachocińska – gwarantuje sprawny dojazd do centrum oraz kilka połączeń komunikacji miejskiej.