Mieszkania na Krzykach – dlaczego warto tu zamieszkać?

Krzyki to jedna z najbardziej popularnych i prestiżowych dzielnic Wrocławia. Obejmuje duże tereny zielone i rekreacyjne – m.in. Park Grabiszyński, Południowy i Kleciński. W pobliżu znajduje się duża baza usługowo-handlowa oraz edukacyjna. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tu w myśl opinii mieszkańców – mieszka się bardzo dobrze. Krzyki mogą pochwalić się również szeroką ofertą mieszkań na sprzedaż, z której każdy wielbiciel tej części miasta znajdzie coś dla siebie.

Co zyskujesz, mieszkając na Krzykach?

1. Aktywny wypoczynek w pobliżu
Krzyki to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Wrocławia. Wpływa na to bliskie sąsiedztwo terenów zielonych m.in. Parku Kleciński, Grabiszyńskiego i Południowego, w których można spacerować, pojeździć rowerem, wybrać się na jogging lub zorganizować piknik i odpocząć po intensywnym dniu. Liczne ścieżki rowerowe, tereny dla biegaczy, ale także miejsca spacerowe dają nieograniczoną przestrzeń odpoczynku. Pikniki rodzinne? Grille ze znajomymi? Spacer z psem? A może bardziej aktywne formy spędzania wolnego czasu? Wybierając nowe mieszkanie na Krzykach, będziesz podziwiać zieleń za oknem każdego dnia.

2. Szybki dostęp do bazy handlowo-usługowej
Dobrze zagospodarowane otoczenie osiedla gwarantuje bezproblemowym dostęp do najważniejszych punktów usługowo-handlowych. Krzyki to tętniąca życiem dzielnica, gdzie wszystkie newralgiczne punkty masz w zasięgu ręki. Świeże, jeszcze ciepłe bułki kupisz w lokalnej piekarni, składniki na smaczny obiad w pobliskim markecie lub osiedlowym warzywniaku. Apteka całodobowa i ośrodek zdrowia znajdziesz tuż za rogiem. A o klub fitness czy siłownie zahaczysz, wracając z pracy.

3. Dostępność infrastruktury dla dzieci
Krzyki to miejsce przyjazne również najmłodszym. Dzielnica oferuje rozbudowaną bazę edukacyjną – żłobki, kluby malucha, zespoły szkolno-przedszkolne, ekologiczne ogródki, sale multimedialne i hale sportowe. Place zabaw na Krzykach są różnorodne, bezpieczne i dostosowane dla dzieci w każdym wieku. Dla szukających przygód przygotowane zostały parki wspinaczkowe, które pozwolą im rozwijać swoje umiejętności i koordynację ruchową.

4. Doskonała komunikacja miejska
Krzyki są bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami miasta. W ciągu kilku minut dotrzesz tramwajem lub autobusem do ścisłego centrum, dalej do Placu Grunwaldzkiego, na Księże, Nadodrze czy w stronę Magnolii omijając korki. Ogromnym atutem jest również powiększająca się ilość ścieżek rowerowych oraz stacji rowerowych, co umożliwia skorzystanie z dodatkowej opcji transportu. Plusem jest również bliskość autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą wyruszymy w dalsze trasy.

Opinie naszych klientów

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

Selena SA

najemca Silver Forum

Doceniamy wysoką jakość obsługi zarówno przed zawarciem umowy, jak i na etapie posprzedażowym. Dziękujemy za pełne wsparcie w procesie najmu powierzchni.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.

General Electric

właściciel Silver Forum

Wybrałem Ogrody Hallera za funkcjonalny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację z centrum. Ujął mnie standard wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne.

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

PZU Życie

najemca Silver Forum

Rekomendujemy Archicom za wsparcie w procesie adaptacji komercjalizacji pomieszczeń.