Mieszkania Łódź

Deweloper Łódź? Archicom!

Zakup mieszkania deweloperskiego warto powierzyć sprawdzonemu partnerowi. Firmie, która kompleksowo zajmuje się realizacją nowych osiedli mieszkaniowych w Łodzi. Partnerowi z doświadczeniem i stabilnej sytuacji na rynku nieruchomości. Archicom rozpoczynał swoją działalność we Wrocławiu w 1986r. Przez 30 lat działalności zaufało mu ponad 13 000 klientów poszukujących mieszkania na sprzedaż Łódź to dla Archicomu nowy rynek, gdzie oferuje sprawdzone układy mieszkań deweloperskich.

Nowe mieszkanie w Łodzi – jak wybrać najlepsze?

Dobra informacja dla poszukujących mieszkań na sprzedaż Łódź ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. Nowe osiedla mieszkaniowe w Łodzi znajdziemy w lokalizacjach dobrze połączonych z Centrum. Przy wyborze nieruchomości warto zwrócić uwagę, na te które zapewniają doskonałą komunikację, pełne zaplecze infrastrukturalne i bliskość terenów rekreacyjnych. Inwestycje Archicomu zlokalizujemy w najchętniej wybieranych dzielnicach Łodzi, powstaną więc mieszkania na Polesiu w pobliżu Parku Poniatowskiego, mieszkania na łódzkim śródmieściu, osiedlu Mickiewicza i w Centrum.

Mieszkanie w Łodzi – na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na to, czy odpowiada Twoim potrzebom! Jeśli zależy Ci na kompaktowym metrażu, funkcjonalności i niskiej cenie idealnym rozwiązaniem może okazać się kawalerka Łódź pozwoli cieszyć się walorami wielkiego miasta w ciągu dnia, by w nocy wrócić do spokojnego wnętrza. Jeśli bliski jest Ci relaks na świeżym powietrzu wybierz mieszkanie z ogrodem, tarasem lub balkonem. Pierwsze 2-pokojowe mieszkanie to dobry start i wyjście na swoje. Jeśli potrzebujesz większej przestrzeni zapewni Ci je mieszkanie 3 pokojowe, które pozwoli cieszyć się dodatkowym pokojem dla dziecka lub domowym gabinetem. Które z nich będzie Twoje?

Jeśli szukasz mieszkania na sprzedaż w Łodzi?

Opinie naszych klientów

General Electric

właściciel Silver Forum

Wybrałem Ogrody Hallera za funkcjonalny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację z centrum. Ujął mnie standard wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne.

PZU Życie

najemca Silver Forum

Rekomendujemy Archicom za wsparcie w procesie adaptacji komercjalizacji pomieszczeń.

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.

Selena SA

najemca Silver Forum

Doceniamy wysoką jakość obsługi zarówno przed zawarciem umowy, jak i na etapie posprzedażowym. Dziękujemy za pełne wsparcie w procesie najmu powierzchni.

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.