Skip to main content

Mieszkania 5-pokojowe Wrocław

Archicom Deweloper oferuje szeroki wybór przestronnych, 5-pokojowych mieszkań w wysokim standardzie. W naszych nowoczesnych inwestycjach, realizowanych w najbardziej atrakcyjnych punktach Wrocławia, czeka na Ciebie oferta sprzedaży apartamentów oraz mieszkań idealnie dopasowanych do potrzeb wieloosobowej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem dostępnych aktualnie lokali mieszkalnych.

Duże mieszkanie 5-pokojowe – sprawdź ofertę Archicom

W naszej ofercie czekają gotowe mieszkania 5-pokojowe pod klucz, odpowiadające na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Odpowiednio duże powierzchnie mieszkalne i użytkowe, w połączeniu z przemyślanym rozkładem i dogodną lokalizacją czynią nasze propozycje w pełni dopasowanymi do potrzeb osób, zainteresowanych zakupem dużego mieszkania lub apartamentu.

Na sprzedaż oferujemy lokale o powierzchni od 76 do 90 metrów kwadratowych. Każdy z nich będzie znajdować się lub mieści się w realizowanych przez nas inwestycjach. Mieszkania są na różnym etapie budowy – od projektu po gotowe realizacje. Jeśli marzy Ci się komfortowe, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z atrakcyjnym widokiem na Wrocław, chcesz mieszkać w spokojnej i bezpiecznej, ale jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum okolicy, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Mieszkania z 5 pokojami – mamy najlepsze lokalizacje we Wrocławiu!

Szeroka gama dostępnych lokali obejmuje mieszkania 5-pokojowe z balkonem. Ich cena za m² jest zróżnicowana i zależna od wielu czynników m.in. lokalizacji inwestycji. W naszej bogatej, ofercie znajdziesz mieszkania o rozmaitych rozkładach, z dużym, narożnym balkonem, położone w pobliżu terenów zielonych lub blisko rzeki. Stawiamy na połączenie komfortu i bezpieczeństwa z dogodną lokalizacją, dlatego zapraszamy do zakupu mieszkania w naszych prestiżowych inwestycjach, takich jak:

  • Olimpia Port,
  • Planty Racławickie,
  • Browary Wrocławskie,
  • Słoneczne Stabłowice,
  • Sady nad Zieloną,

oraz na wielu innych, realizowanych lub wykańczanych obecnie osiedlach mieszkaniowych na terenie całego Wrocławia.

Mieszkanie 5 pokoi – dla kogo będzie idealne?

Zastanawiasz się, czy mieszkanie 5-pokojowe we Wrocławiu to dla Ciebie odpowiednia inwestycja? Duże, przestronne lokale to idealna alternatywa dla osób, które myślą przyszłościowo i planują założenie rodziny. Wybierając odpowiedni metraż, możesz cieszyć się wszystkimi urokami oraz funkcjonalnością domu wolnostojącego, bez konieczności inwestowania w jego budowę. Mieszkanie 5 pokoi to idealna propozycja nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę.

Jeśli pracujesz z domu, z pewnością również docenisz dodatkowe pomieszczenia, które łatwo zaaranżujesz na pracownię lub biuro. A może lubisz zapraszać do siebie znajomych i chcesz zapewnić im komfortowe warunki? Dodatkowa sypialnia z pewnością się przyda!

Nowe mieszkania we Wrocławiu – mieszkaj wygodnie z Archicom

Mieszkaj komfortowo i ciesz się swobodą, jaką daje Ci przestronne mieszkanie od dewelopera w spokojnej okolicy albo blisko centrum. Już dziś zarezerwuj swoje wymarzone, 5-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie lub skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wiedzieć więcej.