Archicom Logo
mieszkania gotowe do odbioru
od 50 do 85 m2
5 topowych lokalizacji

Miła społeczność sąsiedzka

Dołącz do przyjaznego grona sąsiadów. Spędzaj miło czas na osiedlu i w klubach mieszkańca. Odpoczywaj tak jak lubisz w doborowym towarzystwie.

Miła społeczność
Wszystko pod ręką

Wszystko pod ręką

Oszczędzaj czas i korzystaj z usług w pobliżu osiedla! Sklepy, restauracje, apteka czy przedszkole znajdziesz zawsze tw okolicy.

Baza sportowa na osiedlu

Dobrze wyposażone kluby fitness, boiska, siłownie na powietrzu, a nawet kluby kajakowe! Te i inne atrakcje czekają na Ciebie na osiedlach społecznych Archicomu.

Baza sportowa na osiedlu
Baza sportowa na osiedlu

Ochrona i monitoring 24/7

O Twoje bezpieczeństwo zadba ochrona wspierana przez nowoczesny system kamer, obejmujący przestrzenie wspólne, place zabaw i wejścia do budynków i garaży.

Szukam większego mieszkania

Pola oznaczone (*) są wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku z dokonywaną rezerwacją (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez Sprzedającą Spółkę oraz inne spółki należące do Grupy Archicom (dalej Archicom) w celach prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ( zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2016 poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.*

Dziękujemy za kontakt.

Coś poszło nie tak twoja wiadomość nie zostałą wysłana.