Archicom Logo
mieszkania gotowe do odbioru
od 50 do 85 m2
5 topowych lokalizacji

Miła społeczność sąsiedzka

Dołącz do przyjaznego grona sąsiadów. Spędzaj miło czas na osiedlu i w klubach mieszkańca. Odpoczywaj tak jak lubisz w doborowym towarzystwie.

Miła społeczność
Wszystko pod ręką

Wszystko pod ręką

Oszczędzaj czas i korzystaj z usług w pobliżu osiedla! Sklepy, restauracje, apteka czy przedszkole znajdziesz zawsze tw okolicy.

Baza sportowa na osiedlu

Dobrze wyposażone kluby fitness, boiska, siłownie na powietrzu, a nawet kluby kajakowe! Te i inne atrakcje czekają na Ciebie na osiedlach społecznych Archicomu.

Baza sportowa na osiedlu
Baza sportowa na osiedlu

Ochrona i monitoring 24/7

O Twoje bezpieczeństwo zadba ochrona wspierana przez nowoczesny system kamer, obejmujący przestrzenie wspólne, place zabaw i wejścia do budynków i garaży.

Szukam większego mieszkania

Pola oznaczone (*) są wymagane

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego i przesyłanie informacji handlowych w zakresie oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail).*

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego i przesyłanie informacji handlowych w zakresie oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych na podany przeze mnie numer telefonu – w postaci wiadomości SMS lub MMS.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

Dziękujemy za kontakt.

Coś poszło nie tak twoja wiadomość nie zostałą wysłana.