Nowe mieszkania – Podgórze!

Decydując się na zakup mieszkania przede wszystkim warto zastanowić się nad wyborem lokalizacji! Mieszkanie na Podgórzu lub nowe osiedle na Zabłociu, to gwarancja wygody na co dzień. Dostęp do wszystkich atrakcji jakie oferuje Kraków z osiedla deweloperskiego Archicomu będzie zawsze w zasięgu ręki!

Mieszkania deweloperskie blisko zieleni

Inwestycja mieszkaniowa Archicom będzie zlokalizowana na kameralnej działce w sercu krakowskiego Podgórza. Przyjemne, zielone widoki za oknami gwarantowane! Wybierają nowe mieszkanie właśnie na tym osiedlu deweloperskim w kilka minut dotrzemy do terenów rekreacyjnych, jak Park Bednarskiego. W pobliżu jest również bulwar Podolski i kładka Ojca Bernatka, gdzie w przyjemnych okolicznościach przyrody wypoczniemy po całym dniu pracy.

Usługi blisko nowego osiedla deweloperskiego Archicomu

Kto choć raz mieszkał blisko Centrum z pewnością rozgląda się za mieszkaniem na sprzedaż, z którego blisko do sklepów i usług. Mieszkania na Kazimierzu, czy mieszkania na Podgórzu oferują pełen wachlarz możliwości – od lokalnych sklepów i zakładów, przez markety, aż po sprawny dojazd do Krakowskiego Centrum Handlowo Targowego i Bonarkę. Szukając mieszkania deweloperskiego możemy być pewni, że codzienne zakupy zrobimy w pobliżu nowego mieszkania lub przy okazji powrotu z pracy.

Podgórze – kultura tuż obok mieszkania

Mieszkanie na Podgórzu umożliwia kontakt z kulturą na każdym kroku. W pobliżu osiedla deweloperskiego znajduje się między innymi MOCAK i liczne galerie sztuki. Chcąc obcować z kulturą pełną piersią wystarczy wybrać się na Kazimierz. Od mieszkania na Podgórzu, to tylko kilka minut spaceru. Mieszkania na osiedlu Zabłocie to także gwarancja szybkiego dostępu do edukacji na każdym szczeblu – od żłobków po przedszkola!

Nowe mieszkanie musi być funkcjonalne

Jako projektanci i deweloperzy mamy tego pełną świadomość. Układy mieszkań deweloperskich, które proponujemy gwarantują efektywne wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Ustawna przestrzeń nowego mieszkania pozwoli Ci dostosować ją do własnych potrzeb. Zawsze zmieścisz dużą szafę do przechowywania, zdecydujesz czy połączyć kuchnię z salonem. Do mieszkań Archicomu przynależy również balkon, taras lub ogródek! Niezależnie od wybranego metrażu czy układu pomieszczeń deweloper podpowie nam optymalny sposób na jego urządzenie – służą temu meble wrysowane w rzut mieszkania na sprzedaż.

Dowiezione obietnice