Inwestycje mieszkaniowe w Krakowie

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości pozwoliło wypracować sprawdzone układy nowych mieszkań w Krakowie. Nowe inwestycje mieszkaniowe Archicom, to gwarancja jakości i sprawdzony developer, któremu można zaufać. Oferowane mieszkania deweloperskie i nowe osiedla zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, o co dba własne studio architektoniczne dewelopera.

Mieszkania deweloperskie na nowych osiedlach

Dobre mieszkania od dewelopera dostępne w najpopularniejszych dzielnicach Krakowa najlepiej wybierać z inwestycji mieszkaniowych, które buduje deweloper Archicom. Słoneczne, ustawne mieszkania na nowych, starannie zagospodarowanych osiedlach, to stały element naszej oferty. Mieszkania w Krakowie dopasowane są do trybu życia mieszkańców miasta, a nowe inwestycje mieszkaniowe budujemy w topowych lokalizacjach. Wybierać można spośród nowych osiedli wśród zieleni, z dobrym dojazdem do Starego Miasta i przyjazną okolicą. Planujemy realizację osiedli deweloperskich w najchętniej wybieranych dzielnicach Krakowa, powstaną więc mieszkania na Podgórzu, w pobliżu Kazimierza, mieszkania na Zabłociu i mieszkania w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.

Mieszkania w Krakowie – które wybrać?

13 000 wrocławian przetestowało mieszkania deweloperskie Archicom– klienci docenili ustawne i funkcjonalne układy mieszkań oraz możliwości jakie dają osiedla społeczne. Nowe mieszkania na sprzedaż w Krakowie to kontynuacja sprawdzonych rozwiązań, które zapewnią wygodę codziennego użytkowania. Realizując nowe osiedle dokładamy wszelkich starań, aby zastosowane w projekcie nowe mieszkania były rozkładowe, ustawne i funkcjonalne. Pełne światła i łatwe w aranżacji nowe mieszkania bez problemu znajdziecie Państwo w naszej ofercie!

Deweloper Kraków? Archicom!

Kraków, to miasto w którym prężnie działają firmy deweloperskie. Decydując się na zakup mieszkania w Krakowie– warto zdecydować się właśnie na dewelopera z długim stażem i kompleksowym podejściem do projektowania nowych inwestycji mieszkaniowych. Wybierając jedną z nowych inwestycji mieszkaniowych Archicom można być pewnym wysokiej jakości materiałów, mieszkań z ogródkami, balkonami lub tarasami i rozwiązań sprzyjającym integracji nowych inwestycji deweloperskich.

Opinie naszych klientów

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

Selena SA

najemca Silver Forum

Doceniamy wysoką jakość obsługi zarówno przed zawarciem umowy, jak i na etapie posprzedażowym. Dziękujemy za pełne wsparcie w procesie najmu powierzchni.

PZU Życie

najemca Silver Forum

Rekomendujemy Archicom za wsparcie w procesie adaptacji komercjalizacji pomieszczeń.

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

General Electric

właściciel Silver Forum

Wybrałem Ogrody Hallera za funkcjonalny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację z centrum. Ujął mnie standard wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne.