Obsługa klienta: Warszawa - 22 5408412; Kraków - 12 2636752
Krzysztof Kołodziej
Krzysztof Kołodziej
PL
tel. +48 665 602 291 krzysztof.kolodziej@archicom.pl
doradca dostępny
Grzegorz Pokorski
Grzegorz Pokorski
PL
EN
tel. 661 990 264 grzegorz.pokorski@archicom.pl
doradca dostępny
Karolina Czernik
Karolina Czernik
PL
EN
tel. 661 990 263 karolina.czernik@archicom.pl
doradca dostępny
Anna Stachów
Anna Stachów
PL
tel. 695406303 anna.stachow@archicom.pl
doradca dostępny
Renata Braszkiewicz-Walczak
Renata Braszkiewicz-Walczak
PL
tel. 661 990 994 renata.braszkiewicz-walczak@archicom.pl
doradca dostępny
Marta Koszyk
Marta Koszyk
PL
tel. 502346819 marta.koszyk@archicom.pl
doradca dostępny
Agata Balon
Agata Balon
PL
EN
tel. 661 990 228 agata.balon@archicom.pl
doradca dostępny
Anna Sieczkowska
Anna Sieczkowska
PL
EN
tel. 661 990 331 anna.sieczkowska@archicom.pl
doradca dostępny
Michał Bilski
Michał Bilski
PL
EN
tel. 661 990 083 michal.bilski@archicom.pl
doradca niedostępny
Natalia Wołodźko
Natalia Wołodźko
PL
tel. 661 998 812 natalia.wolodzko@archicom.pl
doradca niedostępny

Nasze salony sprzedaży i inwestycje

1
Salon Sprzedaży

ul. św. Mikołaja 7, parter
50-125 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 10-18
sob. 12-15

tel. 071 78 58 111

2
Siedziba Firmy

ul. K. Liskego 7
50-345 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 8-16

tel. 071 78 58 800

3
Salon Sprzedaży Olimpia Port

ul. Marco Polo 39/18
51-504 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt.  10-16

tel.  661 997 877

4
Cztery Pory Roku

ul. Krzysztofa Komedy 6
52-129 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.

5
Słoneczne Stabłowice

ul. Jodłowicka 10/12
54-062 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

6
Na Ustroniu

ul.Murowana 7-17 / Byczyńska
51-503 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

7
Róży Wiatrów

ul. Róży Wiatrów
53-023 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

8
River Point

ul. Mieszczańska 11-23 / Kępa Mieszczańska

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

9
Księżno

ul. Opolska 136
52-014, Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

10
Młodnik

ul. Sołtysowicka 28
51-168, Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

11
Forma

ul. Kamieńskiego

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.