Doradcy klienta

Katarzyna Zygmunt
Katarzyna Zygmunt
PL
EN
tel. 514 335 831 katarzyna.zygmunt@archicom.pl
doradca dostępny
Anna Sieczkowska
Anna Sieczkowska
PL
EN
tel. 661 990 331 anna.sieczkowska@archicom.pl
doradca dostępny
Karolina Czernik
Karolina Czernik
PL
EN
tel. 661 990 263 karolina.czernik@archicom.pl
doradca dostępny
Agata Balon
Agata Balon
PL
EN
tel. 661 990 228 agata.balon@archicom.pl
doradca dostępny
Anna Stachów
Anna Stachów
PL
tel. 695 406 303 anna.stachow@archicom.pl
doradca dostępny
Kinga Kąkalec
Kinga Kąkalec
PL
tel. 785 840 023 kinga.kakalec@archicom.pl
doradca dostępny
Michał Bilski
Michał Bilski
PL
EN
tel. 661 990 083 michal.bilski@archicom.pl
doradca dostępny
Mateusz Ziajkiewicz
Mateusz Ziajkiewicz
PL
EN
tel. 785 840 024 mateusz.ziajkiewicz@archicom.pl
doradca dostępny
Anna Krzemień
Anna Krzemień
PL
tel. 887 331 531 anna.krzemien@archicom.pl
doradca niedostępny
Natalia Choroszy
Natalia Choroszy
PL
tel. 661 998 812 natalia.choroszy@archicom.pl
doradca niedostępny
Ewelina Gottschling
Ewelina Gottschling
PL
tel. 885 998 767 ewelina.gottschling@archicom.pl
doradca niedostępny
Małgorzata Zawada
Małgorzata Zawada
PL
EN
tel. 505 190 781 malgorzata.zawada@archicom.pl
doradca niedostępny

Nasze salony sprzedaży i inwestycje

1
Siedziba Firmy

City Forum – Budynek City One (4, 5 p.)
ul. Traugutta 45
50-416 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 8:00-16:00

tel. (71) 78 58 800

2
Salon Sprzedaży

City Forum – Budynek City One
ul. Traugutta 45 (parter)
50-416 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 10-18
sob. 12-15*

tel. (71) 78 58 111

*Doradcy są dyspozycyjni w podanych godzinach po wcześniejszym umówieniu się. Poza godzinami pracy salonu prosimy o kontakt mailowy.

3
Salon Sprzedaży Olimpia Port

ul. Marco Polo 39/18
51-504 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt.  10:00-16:00

tel.  661 997 877

4
Salon Sprzedaży Browary Wrocławskie
Jedności Narodowej 240/5
50-302 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt.  10:00-16:00

tel.  661 990 185

5
River Point

ul. Mieszczańska 11-23
Kępa Mieszczańska

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.

6
Planty Racławickie

ul. Racławicka
Krzyki

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta

7
Cztery Pory Roku

ul. Krzysztofa Komedy 6
52-129 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.

8
Słoneczne Stabłowice

ul. Jodłowicka 10/12
54-062 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.

9
Awipolis

ul. Awicenny
Oporów

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.

10
Sady nad Zieloną

ul. Blizanowicka
Księże Wielkie

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.

11
Forma

ul. Kamieńskiego
Psie Pole

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.

12
Akacjowy Zakątek

ul. Ubocze
Wojnów

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.