Z kim się kontaktować?

Dokładamy starań, by mieszkańcy naszych osiedli mogli korzystać ze swojego lokum w sposób wygodny, a bieżące formalności związane z obsługą lokalu i osiedla były realizowane sprawnie i skutecznie.
Poniżej przedstawiamy specjalistów oraz działy, które w profesjonalny sposób udzielają informacji dotyczących zagadnień, z którymi zwracają się do nas Klienci.

Monitoring płatności

Jeżeli masz pytania dotyczące faktur za zakup mieszkania i czynsz przed podpisaniem aktu notarialnego (przystąpieniem do Wspólnoty), rozliczeń, transz kredytowych – prosimy o kontakt z Działem Księgowości:

Zarządzanie płatnościami

AMD Zarządca Nieruchomości s.c.
tel.  071 78 58 865, fax. 071 78 58 853.
e-mail: biuro@amd.wroc.pl

Odbiór mieszkania i obsługa gwarancyjna

Odbiór mieszkania następuje po zrealizowaniu inwestycji i zwykle po dokonaniu przez Nabywcę wpłaty całości ceny sprzedaży. Wtedy z odpowiednim wyprzedzeniem pisemnie zapraszamy Kupujących na protokolarne przekazanie lokalu. Jeśli zaproponowany przez nas termin odbioru mieszkania nie jest dla Ciebie odpowiedni, zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Gwarancyjnej i Posprzedażowej.

Umowa przyrzeczona i życie na osiedlu

Jeśli interesują Cię szczegóły zawarcia umowy przyrzeczonej albo chcesz dowiedzieć się, jakie dokumenty są niezbędne do podpisania aktu notarialnego czy ustanowienia hipoteki, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Procesu Sprzedaży:

Po zawarciu aktu notarialnego na zakupiony lokal oraz ukonstytuowaniu wspólnoty mieszkaniowej, w sprawach związanych z funkcjonowaniem osiedla, usterek w częściach wspólnych, rozliczeń czynszowych należy kontaktować się z Administracją Osiedla – firmą AMD Zarządca Nieruchomości s.c.:
tel. 071 78 58 865, fax. 071 78 58 853.

Jeżeli należysz już do społeczności jednego z naszych osiedli i chcesz kupić, wynająć komórkę lokatorską bądź miejsce postojowe w garażu podziemnym, prosimy dzwonić do Działu Sprzedaży:
tel. 71 78 58 816.

Jeżeli zmieniasz swoje dane personalne, nie zapomnij powiadomić o tym swojego Doradcy Klienta.

Powyższe dane dotyczą najbardziej typowych sytuacji, z którymi stykają się nasi Klienci. Jeśli nurtuje Cię pytanie bądź problem, którego nie ujęliśmy w tym miejscu, zwróć się o radę do swojego Dorady Klienta.

Zgłaszanie usterek

Jeśli masz zastrzeżenia do elementów odebranego mieszkania, zgłoś je mailowo (archicom@archicom.pl) bądź pisemnie.

Jeżeli masz pytania dotyczące eksploatacji mieszkania, zachęcamy w pierwszej kolejności do lektury Instrukcji użytkowania mieszkania. Dostaniesz ją przy odbiorze. Jeśli nadal nie znajdziesz rozwiązania swojego problemu, zgłoś się bezpośrednio do Działu Obsługi Gwarancyjnej i Posprzedażowej.

Po zgłoszeniu usterek do Działu Obsługi Gwarancyjnej i Posprzedażowej, w uzgodnionym terminie, zjawią się w mieszkaniu nasi podwykonawcy. Zwyczajowo wzywamy wykonawcę do dokonania naprawy, a dogodny dla obu stron termin wykonawca i Klient ustalają bezpośrednio między sobą. Podczas wizyty naprawczej zostanie spisany protokół usunięcia usterki. Ważne jest, by w trakcie naprawy usterki na miejscu była osoba upoważniona do podpisania dokumentu.

Terminy usuwania usterek
Jako deweloper zobowiązujemy się do usunięcia usterek w ciągu 30 dni od daty ich zgłoszenia w protokole, chyba że specyfika jej usunięcia wymaga innego terminu, wtedy ustalamy go z Państwem indywidualnie.