Fora osiedlowe

Jak poznać nowych sąsiadów, dowiedzieć się, gdzie w okolicy jest sprawdzony fryzjer, mechanik samochodowy albo najlepsza pizza? Najlepiej porozmawiać osobiście na podwórku albo zapytać społeczność na forum osiedlowym.

Fora dedykowane naszym inwestycjom są aktywne od lat. Sprzyjają lokalnej wspólnocie i pomagają w codziennym życiu. Budują wzajemne zaufanie oraz sąsiedzkie więzi – dlatego tak chętnie upowszechniamy je wśród naszych klientów. Mieszkańcy osiedli Archicomu chętnie rozmawiają ze sobą w internecie, a zainicjowane tu znajomości przenoszą na grunt osobistych interakcji.

Tematy poruszane na forach i wynikające z nich relacje ewoluują – początkowo użytkownicy obserwują postępy na budowie osiedla. Wymieniają się informacjami na temat ekip budowlanych, polecają sobie fachowców. Prędzej czy później pojawia się inicjatywa, by  spotkać się na grillu, a mamy umawiają się na wspólne spacery z maluchami. Stąd już krok do tego, na czym nam zależy – by osiedle żyło życiem swoich mieszkańców.