Skip to main content

Mieszkanie pod klucz

Zrealizuj swoje mieszkanie pod klucz. Poznaj możliwości aranżacji, które oferują nasi Partnerzy

Przeprowadzka do pięknie urządzonego mieszkania?

Wybierz program dopasowany do swoich potrzeb. Oszczędzaj czas, kontroluj budżet i decyduj o zakresie realizacji. Skorzystaj z porad doświadczonych architektów wnętrz, zaprojektuj mieszkanie swoich marzeń i wprowadź się do przytulnego M!

Indywidualne podejście

Współpracę ze sprawdzonymi pracowniami architektonicznymi

Kompleksowa obsługa

Projekt i wykończenie od podstaw po całościową aranżację

Sprawdzeni wykonawcy

Kompleksową obsługa, szybka realizacja i bezpieczeństwo

Komfort realizacji

Przejrzystość ceny i realizacja procesu w jednym miejscu (od zakupu aż po zamieszkanie)

KODO

KODO od 2009 roku projektuje oraz realizuje wnętrza domów i mieszkań pod klucz, tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi. Firma jest autorem ponad 3500 gotowych do zamieszkania wnętrz, z których każda realizacja obejmuje indywidualny projekt, pełną koordynację procesów związanych z pracami wykończeniowymi i odpowiedzialność za efekt końcowy. Dowodem uznania dla innowacyjności oraz kreatywności pracowni jest prestiżowa nagroda BUILD Architecture Awards przyznana w 2020 roku.

KODO inspiruje pomysłami na aranżację. Projektując wymarzone mieszkanie, wyręcza Państwa w całym procesie realizacji i urządza gotowy do zamieszkania dom. Wszystkie wydatki są pod kontrolą, a gwarantowany w umowie koszt wykończenia jest znany już na etapie przygotowania projektu. Punktem wyjścia do współpracy z pracownią są możliwości i założenia budżetowe klienta. Sam określasz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na realizację wnętrz.

Pobierz katalog

Decoroom

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 13 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem we Wrocławiu. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi.

W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów. W ramach oferty dodatkowej możliwe jest również wykonanie zabudowy meblowej produkowanej we własnej stolarni.

Pobierz katalog

Red Net

Działamy na polskim rynku od 16 lat i zrealizowaliśmy już kilka tysięcy projektów, zarówno dla klientów indywidualnych czy funduszy inwestycyjnych, jak i dla większości deweloperów na terenie kraju. Projektujemy, remontujemy, wykańczamy mieszkania i domy oraz powierzchnie użytkowe i komercyjne.

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte zaufanie klientów pozwoliły nam osiągnąć pozycję lidera wśród firm zajmujących się aranżacją i wykończeniem wnętrz w Polsce. Współpracując z nami, uzyskasz profesjonalną obsługę oraz kompleksowe podejście do zagadnień z zakresu wykończenia wnętrz – nowoczesnych możliwości aranżacyjnych i doboru najbardziej odpowiednich materiałów wykończeniowych. A nasze sprawdzone zespoły projektowo-wykończeniowe zadbają o najdrobniejsze szczegóły w trakcie realizacji zlecenia.

Pobierz katalog

Homeasy

Homeasy to miejsce gdzie pomagamy znaleźć, zaprojektować i urządzić Twój nowy dom pod klucz. Z nami zrealizujesz wszystkie sprawy w jednym miejscu: od projektu, poprzez kompleksowe wykończenie i meble na wymiar. Pomagamy również w odbiorze mieszkania od dewelopera, analizie układów funkcjonalnych mieszkania i zaplanowaniu zmian lokatorskich.

Dla inwestorów mamy specjalny Program Easy, który pozwala wykończyć mieszkanie pod klucz, bazując na gotowych projektach do adaptacji. Jest to oferta typu shop the look, dzięki której wiesz co kupujesz i za ile. Ponadto możemy zaopiekować się Twoim mieszkaniem na wynajem, ponieważ świadczymy usługi zarządzania najmem. Homeasy - Z nami to proste!

Pobierz katalog

Art Studio

Firma istnieje od 2005 roku. Przez wieloletnie doświadczenie stworzyliśmy sprawny system realizacji wnętrz. W jednym zleceniu zamykamy projekt aranżacji wnętrz, generalne wykonawstwo, logistykę zamówień i dostaw materiałów wykończeniowych i wyposażenia oraz realizacje i montaż mebli na zamówienie.

Poruszając się w ramach ściśle ustalonego z Inwestorem budżetu dążymy do osiągnięcia najlepszego rezultatu. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy satysfakcję klienta, rzetelne wykonanie projektu oraz wybór najlepszych materiałów. Na rynku wyróżnia nas to, że każdą realizację traktujemy indywidualnie i jesteśmy do dyspozycji klienta na każdym etapie współpracy.

Pobierz katalog

Sfinansuj w jednym kredycie zakup i urządzenie mieszkania.

Zapytaj Doradcę
X