Skip to main content

Mieszkanie pod klucz

Zrealizuj swoje mieszkanie pod klucz. Poznaj możliwości aranżacji, które oferują nasi Partnerzy

Przeprowadzka do pięknie urządzonego mieszkania?

Wybierz program dopasowany do swoich potrzeb. Oszczędzaj czas, kontroluj budżet i decyduj o zakresie realizacji. Skorzystaj z porad doświadczonych architektów wnętrz, zaprojektuj mieszkanie swoich marzeń i wprowadź się do przytulnego M!

Indywidualne podejście

Współpracę ze sprawdzonymi pracowniami architektonicznymi

Kompleksowa obsługa

Projekt i wykończenie od podstaw po całościową aranżację

Sprawdzeni wykonawcy

Kompleksową obsługa, szybka realizacja i bezpieczeństwo

Komfort realizacji

Przejrzystość ceny i realizacja procesu w jednym miejscu (od zakupu aż po zamieszkanie)

KODO

KODO od 2009 roku projektuje oraz realizuje wnętrza domów i mieszkań pod klucz, tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi. Firma jest autorem ponad 3500 gotowych do zamieszkania wnętrz, z których każda realizacja obejmuje indywidualny projekt, pełną koordynację procesów związanych z pracami wykończeniowymi i odpowiedzialność za efekt końcowy. Dowodem uznania dla innowacyjności oraz kreatywności pracowni jest prestiżowa nagroda BUILD Architecture Awards przyznana w 2020 roku.

KODO inspiruje pomysłami na aranżację. Projektując wymarzone mieszkanie, wyręcza Państwa w całym procesie realizacji i urządza gotowy do zamieszkania dom. Wszystkie wydatki są pod kontrolą, a gwarantowany w umowie koszt wykończenia jest znany już na etapie przygotowania projektu. Punktem wyjścia do współpracy z pracownią są możliwości i założenia budżetowe klienta. Sam określasz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na realizację wnętrz.

Pobierz katalog

Decoroom

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 13 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem we Wrocławiu. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi.

W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów. W ramach oferty dodatkowej możliwe jest również wykonanie zabudowy meblowej produkowanej we własnej stolarni.

Pobierz katalog

Sfinansuj w jednym kredycie zakup i urządzenie mieszkania.

Zapytaj Doradcę