Skip to main content

Mieszkania pod klucz Wrocław

Nie bez powodu w ostatnich latach mieszkania pod klucz w takim mieście jak Wrocław cieszą się coraz większym zainteresowaniem prywatnych osób oraz inwestorów. Za sprawą wciąż rozwijającego się miasta, które każdego roku przyciąga studentów oraz specjalistów różnych branż, nowe mieszkania pod klucz stają się bezpieczną inwestycją, która nie traci na swojej wartości mimo upływu czasu. Z tego też powodu jako deweloper nie tylko oferujemy atrakcyjne mieszkania, ale nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi architektami, którzy pomagają naszym klientom zaprojektować spełniające ich wymagania mieszkania pod klucz.

Mieszkanie pod klucz, które pasuje do gustu domowników

Wbrew pozorom inwestycja w mieszkanie pod klucz nie musi wiązać się z otrzymaniem lokalu, który nie spełnia wszystkich wymagań domowników i nie wyraża ich charakteru czy gustu. Proponujemy naszym klientom kontakt z naszymi Partnerami, którzy zaaranżują mieszkanie zgodnie z życzeniem i potrzebami domowników. Dzięki nim można z łatwością ustalić przebieg prac, a także skupić się na poszczególnych elementach wykończenia we współpracy z doświadczonym architektem.

W przypadku naszej oferty mieszkań pod klucz bardzo ważna okazuje się również cena, która jest znana już na początku usługi projektowania. W praktyce oznacza to, że właściciel mieszkania może wybrać poszczególny katalog przedstawiający różne rodzaje wykończenia i wykorzystane w tym celu materiały, a następnie konsultuje się z architektem, przedstawiając własne propozycje. Wówczas projekt ulega stopniowym zmianom, a przed przystąpieniem do jego realizacji właściciel może zapoznać się z przygotowanym kosztorysem. W efekcie sprzedaż mieszkania pod klucz nie musi wiązać się z dużym nadwyrężeniem budżetu czy z nieprzewidzianymi dodatkowymi kosztami.

Funkcjonalne mieszkania wykończone pod klucz – w jakich lokalizacjach się znajdują?

Nasza oferta zapewnia przyszłym właścicielom duży wybór najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Dużą popularnością cieszy się między innymi osiedle Olimpia Port, które mieści się w pobliżu Odry i pięknych zielonych terenów. Ponadto dzięki temu, że jest to nowe osiedle, które wciąż się rozwija, okazuje się idealną propozycją dla młodych osób poszukujących mieszkania w pobliżu terenów spacerowych i różnych miejsc użyteczności publicznej, takich jak lokale usługowe, sklepy czy wysoko oceniane restauracje. Oprócz tego godną uwagi propozycją stają się Browary Wrocławskie oraz River Point. Te dwie lokalizacje będą dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na bardzo dobrym skomunikowaniu z resztą miasta i na mieszkaniu w świetnie rozwiniętym miejscu. Ponadto niewątpliwą zaletą wspomnianych kompleksów jest bliskość Odry.