Z kim się kontaktować?

Od blisko 30 lat dbamy o wysoką jakość zarówno mieszkań, jak i standardów obsługi ich mieszkańców. Chcemy, by nasi Klienci czuli się bezpiecznie i pewnie, nie tylko przed podjęciem decyzji o zakupie mieszkania, ale również po jego odbiorze.
Wychodząc naprzeciw najczęstszym pytaniom, przedstawiamy specjalistów oraz działy, które w profesjonalny sposób udzielają informacji na każdym etapie transakcji.

PROCES ZAKUPU MIESZKANIA I PŁATNOŚCI

Wraz z zakupem lokalu każdemu Klientowi jest dedykowany jego Opiekun – osoba, z którą można się kontaktować począwszy od uzyskania informacji na temat naszej oferty, poprzez formalności związane z zakupem mieszkania, zawarciem umowy przedwstępnej, jak i sprawami po zakupie mieszkania. Opiekun odpowie na Twoje pytania, doradzi oraz wskaże osoby odpowiedzialne za interesujące Cię kwestie w innych działach.

Rozliczenia

Jeżeli jesteś już nabywcą mieszkania i masz pytania dotyczące faktur za zakup mieszkania i czynsz przed podpisaniem aktu notarialnego (przystąpieniem do wspólnoty), rozliczeń, transz kredytowych – prosimy o kontakt z Działem Księgowości:

Prezentacja mieszkań, zmiany aranżacyjne

Dział Realizacji Inwestycji i Koordynatorzy Inwestycji są odpowiedzialni za wybudowanie osiedla, w którego obrębie znajdzie się Twój lokal. Koordynator Inwestycji jest kompetentną osobą, służącą pomocą w kwestiach technicznych, a także w obejrzeniu zakupionego mieszkania do momentu przekazania.

Również z nim skontaktuj się, jeżeli po podpisaniu umowy na zakup mieszkania chcesz wprowadzić w nim zmiany aranżacyjne w terminach objętych umową. Wówczas koordynator danej inwestycji, wspólnie ze Studiem Projektowym, przygotuje dla Ciebie propozycję oraz kosztorys zmian.

Koordynatorzy poszczególnych inwestycji:

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Chcesz wprowadzić się do mieszkania z wyposażoną łazienką, pomalowanymi na wybrany przez Ciebie kolor ścianami oraz położonymi na podłogach panelami? Możemy przekazać Ci wykończone mieszkanie. Po podpisaniu umowy przedwstępnej w celu ustalenia szczegółów wykończenia mieszkania „pod klucz”, prosimy o kontakt z Opiekunem Klienta. Więcej informacji w zakładce Mieszkania „pod klucz”.