od 115zł w racie kredytu

od 115zł w racie kredytu

Wybierając ofertę "Mieszkanie pod klucz" w Archicomie możesz sfinansować w jednym kredycie, nie tylko kupno, ale także wykończenie mieszkania.

Pakiet BASIC

Pakiet BASIC

Obejmuje zrealizowanie najważniejszych prac wykończeniowych. W pakiecie: wykończenie ścian i podłóg, stolarka drzwiowa oraz wyposażenie łazienki.

Pakiet BASIC

Pakiet SILVER

Pakiet SILVER

Prace wykończeniowe (ścian i podłóg, stolarka drzwiowa oraz wyposażenie łazienki) z wykorzystaniem dużej liczby oferowanych materiałów.

Pakiet SILVER

Pakiet Gold

Pakiet Gold

Zaawansowane prace wykończeniowe (ścian i podłóg, stolarka drzwiowa oraz wyposażenie łazienki) z wykorzystaniem większości oferowanych materiałów.

Pakiet Gold

Pakiet PLATINUM

Pakiet PLATINUM

Kompleksowe prace wykończeniowe (ścian i podłóg, stolarka drzwiowa oraz wyposażenie łazienki) z użyciem wszystkich oferowanych przez nas materiałów.

Pakiet PLATINUM

Bezpłatne porady architekta

Naszym celem jest zrealizowanie Twojej wizji wymarzonego mieszkania! Dlatego oferujemy bezpłatne porady architekta, który stworzy efektowne wnętrze, używając sprawdzonych rozwiązań. Razem z naszym specjalistą zaaranżujesz przestrzeń idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb rodziny. Wykończyliśmy i urządziliśmy tysiące mieszkań. Wiemy, jak dobrze wykorzystać każdy metr kwadratowy. Razem z nami postaw na estetykę i funkcjonalność!

Oszczędność czasu i swoboda wyboru

Na rynku nieruchomości działamy od wielu lat, więc przetestowaliśmy różne rozwiązania. Jednak do naszego katalogu wybraliśmy tylko te najlepsze. Zapoznaj się z nimi i sam przekonaj się o wysokiej jakości materiałów, których używamy w ramach czterech pakietów (Basic, Gold, Silver i Platinum). Od Ciebie zależy, na który z nich się zdecydujesz.

Wprowadź się do gotowego mieszkania

Skontaktuj się z nami
Jeden kredyt

Jeden kredyt

Sfinansuj zakup oraz wykończenie jednym kredytem i odbierz klucze do gotowego mieszkania.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Jesteśmy pewni jakości wykonania, dlatego każdą realizację obejmujemy dwuletnią gwarancją.

Najniższe ceny

Najniższe ceny

Oferujemy szeroki wybór materiałów w konkurencyjnych cenach.

Sprawdzone i proste rozwiązania

Prace projektowe, koncepcje aranżacji wnętrz, wizualizacje 3D łazienek oraz kosztorys.

I

Etap projektowy

Następuje po zaakcetowaniu projektu i kosztorysu prac wykończeniowych.

II

Podpisanie umowy

Klient zawsze może przyjść na budowę i sprawdzić postęp prac.

III

Etap realizacji

Współpraca kończy się podpisaniem bezusterkowego protokołu odbioru prac.

IV

Gotowe mieszkanie

* Miesięczna rata kredytu obliczona dla rodziny 2+1 ze średnimi zarobkami w województwie dolnośląskim (dane GUS z lipca 2015). Zaproponowano kredyt na mieszkanie o powierzchni 50m2 na inwestycji Słoneczne Stałbowice (5050zł/m2) w standardzie wykończenia Basic (495zł/m2).