Krzysztof Andrulewicz

Prezes Zarządu Archicom SA

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Od 2003 r. związany był ze Spółką Skanska, w której w latach 2009-2016 pełnił funkcję Prezesa Zarządu, a wcześniej Wiceprezesa odpowiedzialnego za budownictwo kubaturowe na terenie całego kraju. Zasiadał w Radach Nadzorczych rożnych spółek koncernu na całym świecie. Wcześniej był także Prezesem spółek budowlanych z grupy Budexpol we Wrocławiu.

Współzałożyciel  Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, inicjatywy prywatnych przedsiębiorstw zmierzającej do poprawy bezpieczeństwa w tej branży oraz pierwszy Prezydent Porozumienia w latach 2011-2013.

Studiował budownictwo na Politechnice Wrocławskiej oraz MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym. Studiował również na Greenwich University w Wielkiej Brytanii oraz IMD w Lozannie w Szwajcarii.Ukończył Akademię Psychologii Przywództwa.

Dorota Jarodzka-Śródka

Wiceprezes i współzałożyciel Archicom S.A.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, ICAN, wielokrotnie nagradzana architekt z 35-letnim doświadczeniem, Przewodnicząca Rady Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W latach 1984-1987 pracowała w PP Sztuka Polska oraz w APA Spółdzielnia Pracy Twórczej. Odbyła staże zawodowe we Francji, Kanadzie i Niemczech. Członek DOIA i SARP.

Od momentu założenia w 1987 r. związana z Grupą Archicom.

Rafał Jarodzki

Wiceprezes Zarządu Archicom S.A

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Uniwersytetu SWPS oraz ICAN.

Rozpoczął karierę zawodową w 1989 roku jako architekt wnętrz w firmie Gianna Design w Kanadzie. Od 1991 roku pracował jako doradca podatkowy w H&R Block, a od 1992 roku jako księgowy w Sun Chemical Limited. W latach 1991-1993 prowadził też własną działalność gospodarczą w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. Od 1993 roku związany z Grupą Archicom.

Tomasz Sujak

Członek Zarządu Archicom S.A.

Absolwent podyplomowych studiów menadżerskich dla deweloperów na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 20 lat związany z marketingiem i sprzedażą, od 1998 r. w Grupie Archicom, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż.

Artur Więznowski

Członek Zarządu Archicom S.A.

Artur Więznowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie w różnych branżach zarówno w mniejszych prywatnych firmach, jak i dużych publicznych spółkach. Był m.in. dyrektorem naczelnym Huty Miedzi „Legnica”, prezesem zarządu Bipromet SA, dyrektorem finansowym Orzeł SA, pełnomocnikiem zarządu KGHM Polska Miedź SA. Ma wykształcenie ekonomiczne – Ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, studiował też w Belgii. Doktoryzował się z bankowości i finansów międzynarodowych.

Krzysztof Suskiewicz

Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Z branżą deweloperską związany od 25 lat. W latach 1996-2000 pełnił funkcję Prezesa Zarządu bankowych spółek deweloperskich Pekao Development i PKO Nieruchomości.

Od 2000 roku Prezes Zarządu mLocum SA spółki deweloperskiej wchodzącej w skład grupy kapitałowej mBanku, która po zmianach właścicielskich od 03.01.2018 działa pod firmą Archicom Polska SA.

Od 2005 do 2011 roku Przewodniczący Rady Nadzorczej Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Bezpieczny Dom. W latach 2002-2003 Członek Rady a od 2003 roku do chwili obecnej Członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich.