„Ogrody Hallera” najlepszym projektem mieszkaniowym 2008-2011 w Polsce

Podczas gali z okazji dziesięciolecia istnienia Polskiego Związku Firm Deweloperskich, zorganizowanej na Zamku Ujazdowskim w stolicy, został rozstrzygnięty konkurs na „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy”. Pierwsza edycja wydarzenia o ogólnopolskim charakterze dedykowana była wszystkim deweloperom w kraju, bez względu na przynależność do Związku. Do ośmiu kategorii konkursowych zgłoszono 46  inwestycji mieszkaniowych z Warszawy, Gdyni, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Krakowa.

I nagroda w kategorii „budynek wielorodzinny” przypadła inwestycji Archicomu – Ogrody Hallera. O zwycięstwie zdecydowała ciekawa architektura,  rzetelne wykonanie oraz przyjazność mieszkańcom i wymiar proekologiczny inwestycji.

W gronie osób, które dokonały weryfikacji i oceny zgłoszonych projektów, znaleźli się m.in.  Jerzy Grochulski, Prezes Stowarzyszenia Architektów Rzeczpospolitej Polskiej, Prof. Zygmunt Niewiadomski, Kierownik Katedry Prawa Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, czy Prof. Tadeusz Markowski, Prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Gala wręczenia nagród miała uroczysty charakter, poza środowiskiem deweloperów – członków 10- letniej już organizacji PZFD, uświetniła ją obecność ważnych osobistości. Zaproszenie przyjął m.in. Premier Jan Krzysztof Bielecki, pojawili się też Minister Budownictwa Piotr Styczeń, prof. Zygmunt Niewiadomski (opracowujący  Kodeks Budowlany), Prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz, Zastępca Prezydenta Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Misiak oraz licznie przybyli inni goście.

Z okazji dziesięciolecia PZFD przedstawiono też film o historii Związku, w którym zaakcentowano mocną pozycję PZFD Oddział Wrocław, którego jesteśmy aktywną częścią.

Sukces Ogrodów Hallera to nie tylko nagrody branżowe (ostatnio też „ Dolnośląska Budowa Roku”, ale i osiągnięcie o wymiarze komercyjnym. To obecnie najlepiej sprzedająca się we Wrocławiu inwestycja apartamentowa. Klienci doceniają wartości, które oferuje osiedle – doskonałą lokalizację, klasyczną architekturę, wysoki standard mieszkań – a to wszystko w cenie nie odbiegającej od średniej rynkowej. To realna przewaga i klucz do sukcesu inwestycyjnego.

 

About Author

Marianna Zbyryt

Z wykształcenia i zamiłowania jestem socjologiem i certyfikowanym marketerem. Od kilkunastu lat „po uszy” w marketingu, początkowo na rynku muzycznym, a od 2012 – nieruchomościowym. W obu branżach przyciąga mnie możliwość wpływania na przestrzeń i dobrostan odbiorcy. W muzyce - za pomocą dźwięków, w architekturze - form. W Archicomie odpowiadam za rozwój marki, strategie marketingowe oraz dostarczanie wiedzy z badań, która udoskonala produkty, usługi i przekazy w oparciu głos klienta. Wierzę w marketing rozumiany jako dialog społeczny biznesu, otoczenia i mieszkańców. Dzięki temu ci ostatni otrzymują - w oparciu o pragmatyczne dowody - miejsca do życia i odpoczynku, jakich potrzebują. Pasjonuję się perspektywą ekonomii behawioralnej w procesie zakupowym, dociekaniem związków między czynnikami, które decydują o wyborze i satysfakcji nabywcy. Wolne chwile spędzam między hamakiem, klawiaturą pianina a literaturą.