5 powodów, dla których warto wybrać osiedle Olimpia Port

Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach to osiedle, które według raportów Emmerson jest od dwóch lat najchętniej wybieraną inwestycją mieszkaniową w mieście. Dlaczego tak się dzieje?

Kameralna lokalizacja, przyroda na wyciągnięcie ręki, wizja spędzania wolnego czasu na tarasie z widokiem na park i rzekę, a może rozwinięta sieć ścieżek rowerowych, które można wykorzystać jako stały sposób dojazdu do pracy lub rekreacji? Sprawdźmy, co tak naprawdę skłania mieszkańców do osiedlania się na tym wschodnim kawałku Wrocławia.

1. Dogodna lokalizacja

Niewiele jest we Wrocławiu miejsc, w których nie trzeba szukać kompromisu pomiędzy atrakcyjnym położeniem inwestycji a bezproblemowym połączeniem z resztą miasta. Położona w sąsiedztwie najbogatszych w zieleń osiedli – Sępolna oraz Bartoszowic – Olimpia Port zapewnia mieszkańcom ostoję ciszy i spokoju, oferując przy tym dogodny dojazd do centrum.

2. Pakt z przyrodą

To jedyne osiedle w tej części miasta z bezpośrednim dostępem do Odry, ulokowane przy słonecznym bulwarze, oferujące mieszkańcom relaks w niezliczonych punktach rekreacyjnych. Mamy tu bowiem sieć ścieżek rowerowych, wały wzdłuż rzeki, park ze starodrzewiem oraz promenadę i kameralną przystań. Prawdziwi szczęściarze mogą liczyć na zapierające dech w piersiach widoki z okna.

3. Atrakcyjna oferta

Mieszkanie 2-pokojowe z funkcjonalnym rozkładem można nabyć już od 213 000 zł, mieszkania 3-pokojowe od 273 000 zł – dostępnych w ofercie jest wiele różnorodnych lokali, śmiało więc można dopasować przyszłe M do własnych potrzeb. Bez żadnych kompromisów, realizując swoje marzenia o dużej, słonecznej kuchni lub spełniając wizualizacje siebie i swojej rodziny spędzającej czas w przydomowym ogródku.

4. Nowoczesne osiedle społeczne

Ochrona i 24-godzinny monitoring, plac zabaw, klub fitness i park. Do tego w niedalekiej przyszłości planowana jest realizacja kolejnych przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci, budowa boiska do gier zespołowych oraz rozwój sieci handlowo-usługowej. Poranne espresso w kawiarni nad brzegiem rzeki – czyż to nie brzmi filmowo?

5. Nowa dzielnica

To na oczach przyszłych mieszkańców i przy ich udziale tworzy się właśnie historia. Swojczyce z unikalną koncepcją urbanistyczną, doskonale zagospodarowanymi terenami rekreacyjnymi i atrakcjami daleko wykraczającymi poza standardowe potrzeby mieszkańców, mają sporą szansę stać się najbardziej pożądanym do mieszkania rejonem w mieście.

Adam Grehl, wiceprezydent Wrocławia tą wypowiedzią uświetnił na początku czerwca otwarcie bulwaru Marco Polo: „To szczególny dzień – powstaje w tkance miasta nowe osiedle. Gratuluję odkrywcom, którzy dostrzegli potencjał tej okolicy, wcześniej znanej z hal i magazynów – przestrzeni niedostępnej dla mieszkańców. Życzę, by mieszkańcy budowali własną historię i tożsamość tego miejsca.”

I cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zgodzić się z trafnością tego stwierdzenia.

Olimpia Port (1) Olimpia Port (2) Olimpia Port (3) Olimpia Port (4)