Przedszkole nowym najemcą West House 1 A!

Data publikacji: 2017-06-27

Od września w budynku biurowym West House 1A zacznie działać Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Kredki”. To element konsekwentnie realizowanej prze Archicom koncepcji kompleksowość oferty na terenie swoich nieruchomości komercyjnych.

Nowy najemca na powierzchni ok. 300 mkw. planuje utworzyć 3 sale dydaktyczne, każda z własnym sanitariatem. Przedszkole będzie mieć niezależne wejście oraz wydzielony plac zabaw o powierzchni 200 mkw. w sąsiedztwie West House 1A.

 Decyzja o lokalizacji przedszkola w inwestycji Archicomu przy ul. Strzegomskiej była skrupulatnie przemyślana. Placówka usytuowana na terenie West Forum będzie dla wielu rodziców z tej części miasta idealnym wyborem. Odwożąc dzieci do naszego przedszkola zaoszczędzą czas, tak cenny w porannych godzinach. Ponadto budynek zlokalizowany jest przy ul. Strzegomskiej, która łączy dwa duże osiedla mieszkaniowe, takie jak Muchobór i Nowy Dwór z centrum Wrocławia.– komentuje Paweł Płochowski, właściciel placówki

Niepubliczne przedszkole Kolorowe Kredki jest dedykowanym miejscem dla 54 dzieci w wieku od 2,5 lat do 6.  Planowane jest uruchomienie 3 grup 18 osobowych. Każda grupa będzie pod opieką dwóch opiekunów. Placówka umożliwi rodzicom układanie indywidualnego jadłospisu dla dzieci z alergią, czy nietolerancją pokarmową. Przedszkole będzie dostępne dla rodziców i dzieci cały rok, łącznie z wakacjami. Godziny pracy będą bardzo elastyczne, zgodne z harmonogramem pracy rodziców.

– Centra biurowe muszą być kompleksowe i wymagają holistycznego podejścia do ich realizacji. Biuro nie jest już tylko miejscem pracy, to rzeczywiste  centrum wydarzeń, w którym pracownicy spędzają większość swojego dnia. – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A. – Nowa palcówka przedszkola na trenie West Forum realizuje ten zamysł. To zdecydowane udogodnienie dla rodziców, którzy pracują w tej części miasta.

 

Powrót do aktualności