Skip to main content

Południk 17 przy al. Karkonoskiej - nowe mieszkania we Wrocławiu już w sprzedaży

×

Archicom Holding laureatem certyfikatu „Rzetelny Deweloper”

W minioną niedzielę odbyły się kameralne Wrocławskie Targi Nieruchomości w Muzeum Architektury. Deweloperzy i pośrednicy nieruchomości zaprezentowali Wrocławianom gotowe mieszkania oraz najciekawsze projekty, które zostaną zrealizowane w przyszłości. Swoją ofertę prezentowały również banki oraz firmy oferujące kredyty hipoteczne, a także wystawcy branży wykończenia i aranżacji wnętrz.

Duże zainteresowanie zwiedzających budziły kompleksowe inwestycje, oferujące nie tylko funkcjonalnie rozwiązane mieszkania, ale także przemyślany sposób aranżacji przestrzeni wspólnych oraz podejścia do kwestii rekreacji i wypoczynku. Wiele pytań kierowanych do deweloperów dotyczyło rządowego programu „Rodzina na swoim”. O dopłaty dla młodych rodzin będzie można się ubiegać tylko do końca tego roku.

Targom towarzyszyła seria wykładów pod hasłem „Akademia Nieruchomości”, można było także zwiedzić stałe i czasowe ekspozycje Muzeum Architektury.

Prestiżowym akcentem na koniec targów było przyznanie spółce Archicom Holding certyfikatu „Rzetelny Deweloper” za jakość obsługi klienta oraz zachowanie najwyższych standardów biznesowych. Poniżej krótka, filmowa relacja z targów i przyznawania certyfikatów. Zapraszamy do obejrzenia, a w przyszłości do odwiedzenia kolejnej edycji targów w Muzeum Architektury.

 

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie