• dopłaty MdM
  • w pobliżu przedszkola, żłobki, szkoły
  • zamykane wózkownie i rowerownia
  • bliskość terenów rekreacyjnych
  • monitoring 24h/dobę
  • 2-, 3-pokojowe, ustawne mieszkania

Kameralna zabudowa pośród dębów

Na Ustroniu to oferta dla osób, które cenią sobie spokojną okolicę na równi ze sprawnym dojazdem do pl. Grunwaldzkiego. Na działce przy ul. Byczyńskiej, pośród dębów, powstaną dwa kameralne budynki przykryte spadzistym dachem. Oddech od zgiełku wielkiego miasta zapewnią liczne tereny zielone wokół inwestycji, które idealnie nadają się na długie spacery z psem, jogging czy poranną jazdę na rowerze.

Tylko ustawne mieszkania

W dwóch dwupiętrowych budynkach znajdzie się 60 mieszkań. Wybierać można spośród dwu-, jak i trzypokojowych układów, z ogródkami na parterze i balkonami na wyższych piętrach. Architekci Archicomu zadbali o łatwość aranżacji każdego z pomieszczeń. Meble wrysowane w rzuty mieszkań pokazują, jak funkcjonalnie i efektywnie można wykorzystać przestrzeń własnego „M”. Zabieganym oferujemy możliwość wykończenia lokalu pod klucz.

Wygoda i bezpieczeństwo na co dzień

Na osiedlu wydzielono strefy półpubliczne i prywatne. Cały teren zostanie oświetlony i ogrodzony, a wjazd zabezpieczony szlabanem. Dla wygody mieszkańców w budynkach przewidziane zostały zamykane pomieszczenia na wózki dziecięce i rowery. Zadbaliśmy również o możliwość zdalnych odczytów liczników z przestrzeni wspólnych.  Strefy prywatnych ogródków oddzielono żywopłotem i ogrodzeniem, co zapewni poczucie intymności. Inwestycja zostanie również objęta całodobowym monitoringiem. Na Ustroniu zostaną wprowadzone rozwiązania znane z innych inwestycji Archicomu – bezpieczny plac zabaw dla dzieci, stojaki na rowery, ławeczki, na których można odpocząć przed domem, czy starannie dobrane obiekty małej architektury.

Bycie fit nigdy nie było takie proste

Wielbiciele aktywnego wypoczynku mogą dbać o formę nie tracąc czasu na dojazdy do siłowni w centrum. W strefie rekreacyjnej, do wyłącznego użytku mieszkańców, znajdą się urządzenia znane z wrocławskich outdoor fitnessów, dzięki czemu codzienny trening można zacząć tuż za progiem domu. W pobliżu osiedla przebiega również grobla Swojczycko-Kowalska, a wzdłuż niej trasa rekreacyjna chętnie uczęszczana przez biegaczy. Pobliskie zielone tereny otwarte i cieki wodne to doskonałe miejsca spacerowe, które z pewnością pokochają czworonogi.  Niedaleko inwestycji rozpoczynają się również trasy rowerowe wśród zieleni, a w słoneczne popołudnia będzie szansa na sąsiedzką gimnastykę umysłu przy stoliku szachowym.

Na ustroniu, a blisko!

Lokalizacja inwestycji w odległości 400m od ul.Swojczyckiej z jednej strony zapewnia ciszę i spokój na co dzień, z drugiej zaś oznacza sprawny dojazd do pl. Grunwaldzkiego, który zajmie nie więcej niż 12 min. Na Ustroniu równie dobrze skomunikowana jest z północną częścią Wrocławia – do CH Korona dostaniemy się w 10 minut. Ponadto zmotoryzowani mogą liczyć na miejsca parkingowe na terenie osiedla. Najbliższy przystanek MPK znajduje się 200m od osiedla, dzięki czemu tylko krótki spacer dzieli nas od linii autobusowych, którymi dostaniemy się do głównych węzłów komunikacyjnych miasta. Zielona okolica i dobrze utrzymane trasy wprost zachęcają do codziennych dojazdów rowerem, którymi do pl. Grunwaldzkiego dojedziemy w 20 min.

Osiedle przyjazne najmłodszym

Przy zakupie lokum warto pomyśleć o udogodnieniach dla najmłodszych członków rodziny, tych obecnych i przyszłych. Mieszkając Na Ustroniu mamy szansę wprowadzić najmłodszych w świat natury tuż obok domu – bogata zieleń przydomowa, jak i otwarte tereny wokół to wielki świat czekający na wspólne rodzinne odkrywanie. Dzięki bezpiecznej przestrzeni i atestowanym urządzeniom na placu zabaw rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy podczas ich samodzielnych wypraw na osiedlu. Lokalizacja Na Ustroniu sprzyja również sprawnemu dostępowi do edukacji, do najbliższej szkoły o małolicznych klasach dowieziemy dziecko w 4 min, do przedszkola dojdziemy w 5. Wszystko to składa się na doskonałe warunki do wychowywania kolejnych pokoleń Wrocławian.

Skorzystaj z dopłat MdM

Obok reputacji dewelopera o bezpieczeństwie transakcji świadczyć może realizacja inwestycji w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW. Oznacza to, że pieniądze klientów przelewane są na rachunek dewelopera na podstawie terminowych postępów prac na budowie. Ponadto klienci decydujący się na zakup pierwszego mieszkania, mogą liczyć na wsparcie rządowe z programu Mieszkanie dla Młodych. Na co dzień współpracujemy z licznymi bankami, dzięki czemu nasi doradcy uzyskują konkurencyjne warunki kredytowe dla klientów Archicomu. Zapraszamy do kontaktu z działem Obsługi klienta w celu uzyskania najlepszego sposobu finansowania mieszkania Na Ustroniu.

Czytaj więcej

Z nami to bardzo proste

Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie pytania.

1

Zadzwoń
661 998 812

Zobacz mieszkanie wzorcowe oraz poznaj okolicę.

2

Obejrzyj

Skorzystaj z kompleksowej obsługi naszych doradców.

3

Zamieszkaj, my załatwimy formalności

Opinie naszych klientów

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

Lokalizacja

Na Ustroniu
Kościoły
Rekreacja
Służba zdrowia
Sklepy
Komunikacja
Edukacja