Wyślij wiadomość

Pola oznaczone (*) są wymagane

Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku z dokonywaną rezerwacją (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez Sprzedającą Spółkę oraz inne spółki należące do Grupy Archicom (dalej Archicom) w celach prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ( zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2016 poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.

Dziękujemy za kontakt.
Wróć
Anuluj
Wyślij
Mieszkanie  za mieszkanie

Mieszkanie za mieszkanie

Jeśli już posiadasz własne „M”, jesteś w dobrym położeniu - w razie nowej sytuacji rodzinnej czy finansowej możesz zmienić je na inne. Proponujemy pomoc w skoordynowaniu całego procesu zakupu nowego mieszkania i sfinansowania go środkami ze sprzedaży starego. Masz pewność, że odpowiadający Ci lokal nie zostanie sprzedany do czasu opuszczenia dotychczasowego.

Komfort wyboru nowego mieszkania

Komfort wyboru nowego mieszkania

Dowiedz się więcej

Komfort wyboru nowego mieszkania

Bezpłatna obsługa, wycena i pomoc w sfinalizowaniu transakcji

Bezpłatna obsługa, wycena i pomoc w sfinalizowaniu transakcji

Dowiedz się więcej

Bezpłatna obsługa, wycena i pomoc w sfinalizowaniu transakcji

System płatności dostosowany do czasu sprzedaży

System płatności dostosowany do czasu sprzedaży

Dowiedz się więcej

System płatności dostosowany do czasu sprzedaży

Kontakt
Nie ponosisz żadnego ryzyka. Gdyby nie doszło do transakcji w ustalonym przez obie strony czasie, masz możliwość odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że około 90% transakcji kończy się powodzeniem. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby każdy nasz Klient zrealizował plan zamiany mieszkania sprawnie, bezstresowo i bez obciążeń dodatkowymi kosztami czy prowizją.

Brak ryzyka i kosztów manipulacyjnych

Dowiedz się więcej

Brak ryzyka i kosztów manipulacyjnych

Mieszkanie za mieszkanie w 4 krokach

I

Rezerwacja

Wybrane mieszkanie Archicomu poczeka, aż sprzedasz poprzednie

II

Wycena

Specjaliści Home Broker wycenią stare „M” i zajmą się sprzedażą

III

Finansowanie

Rozliczysz się z nami, gdy znajdzie się kupiec na poprzedni lokal

IV

Kompleksowa opieka

Pomagamy w formalnościach, kredytowaniu, wykończeniu pod klucz


Zamiana mieszkań Wrocław

Jeżeli potrzebujecie Państwo mieszkania o większym metrażu lub lepszym standardzie, a kupno kolejnej nieruchomości nie chodzi w grę, polecamy Państwu nasz program „Mieszkanie za Mieszkanie”, który sprawia, że zamiana mieszkania staje się jeszcze łatwiejsza. W ramach programu pomożemy wycenić i korzystnie sprzedać obecną nieruchomość, a termin zapłaty za nowe mieszkanie w inwestycji Archicomu wydłużymy o 3 miesiące, żeby zamiana mieszkań przebiegła płynie i bezproblemowo. Szczegóły dotyczące programu uzyskacie Państwo w naszym salonie sprzedaży, przy ul. Św. Mikołaja 7, Wrocław.

"Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."