Wyślij wiadomość

Pola oznaczone (*) są wymagane

Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku z dokonywaną rezerwacją (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)*

Dziękujemy za kontakt.
Wróć
Anuluj
Wyślij
Dołącz do Klubu
Zgłoś swój biznes
Dołącz do Klubu
Zgłoś swój biznes

Mieszkaj, odpoczywaj i korzystaj z rabatów do 30%

Kompleksowa oferta na produkty i usługi związane z urządzaniem i aranżacją wymarzonego mieszkania oraz zniżki na kulturę, rekreację, rozrywkę i hobby.

Przejrzyste zasady, prosta rejestracja, sprawdzeni Partnerzy i realne oszczędności

Jesteś szczęśliwym mieszkańcem inwestycji mieszkaniowych Archicomu lub wkrótce staniesz się nowym właścicielem lokalu lub mieszkania? Dołącz do Klubu Klienta „Zadomowieni”.

Wypełnij formularz, a my wyślemy Ci Kartę, która da Ci wymierne Korzyści.

Twoje dane

Pola oznaczone (*) są wymagane

Adres do wysyłki Twojej karty korzyści

Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*

Przyjmuję do wiadomości, że ze względu na cel Programu moje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych/handlowych jedynie przez Archicom AM sp. z o.o. ul. Liskego 7, 50-345 Wrocław, KRS 0000294887; Regon 0206751; NIP 897-17-44-434 oraz spółka nadrzędna Archicom S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do rejestracji w serwisie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*

Przyjmuję do wiadomości, że mój adres e-mail może być wykorzystany do celów handlowych/marketingowych Organizatora zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, 1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za kontakt.
Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza, prosimy odśwież stronę i spróbuj raz jeszcze.
Wyślij

Jesteś przedsiębiorcą i masz do zaoferowania ciekawe produkty lub usługi? Dołącz do programu i rozwijaj z nami swój biznes. Zaproponuj rabat i zdobywaj nowych Klientów!

Pola oznaczone (*) są wymagane

Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*

Przyjmuję do wiadomości, że ze względu na cel Programu moje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych/handlowych jedynie przez Archicom AM sp. z o.o. ul. Liskego 7; 50-345 Wrocław, KRS 0000294887; Regon 0206751; NIP 897-17-44-434 oraz spółka nadrzędna Archicom S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do rejestracji w serwisie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*

Wiadomość została przekazana do wysłania.
Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza, prosimy odśwież stronę i spróbuj raz jeszcze.
Wyślij

Oferta rabatów:

Aktualności

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Friend to Friend

Każdy Uczestnik Klubu Klienta Zadomowieni, który poleci nasze mieszkania otrzyma bonus w wysokości 1% od wartości brutto zakupionego przez rekomendowanego Klienta mieszkania. Nowy Klient również otrzyma zniżkę na swoje mieszkanie lub dom w wysokości 1% brutto.

Następne mieszkanie

Doceniając zaufanie Klientów do firmy Archicom, oferujemy Uczestnikom Klubu Klienta Zadomowieni zakup kolejnego mieszkania z 2% upustem od łącznej wartości transakcji.

"Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."