Wyślij wiadomość

Pola oznaczone (*) są wymagane

Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku z dokonywaną rezerwacją (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez Sprzedającą Spółkę oraz inne spółki należące do Grupy Archicom (dalej Archicom) w celach prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ( zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2016 poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.

Dziękujemy za kontakt.
Wróć
Anuluj
Wyślij
Lubimy elastyczne rozwiązania. Wybierz najkorzystniejszy system płatności
Harmonogram płatności

Harmonogram płatności

Rozłożony w transzach - zgodny z postępami prac budowy.

10 / 90

10 / 90

Wpłata nawet 90% ceny ustalonej w umowie przed- wstępnej bezpośrednio przed odbiorem lokalu.

Zapłata jednorazowa

Zapłata jednorazowa

Premiujemy ją atrakcyjnym rabatem i dziękujemy za okazane zaufanie.

Dowiedz się więcej

Tańszy Internet dla mieszkańców osiedli Archicomu

Do Klubu Klienta Zadomowieni dołączył dostawca Internetu i telewizji Korbank. Firma rozwija się jako wrocławski dostawca światłowodowego Internetu od 1992 i  od tego momentu wprowadza innowacyjne rozwiązaniu. Podobnie jak naszym klientom, zależy nam, by dostarczać niezawodne usługi każdego dnia. Szczegółowa oferta specjalnie dla klientów Archicomu niżej.

Czytaj więcej

Kolej aglomeracyjna rusza na Swojczyce!

Kolej aglomeracyjna rusza na Swojczyce! Dziś usłyszeliśmy pierwszy gwizdek i hasło „odjazd” na trasie łączącej Wrocławski Wojnów ze stacjami Wrocław Nadodrze i Wrocław Główny. Mapa do osadzenia: https://drive.google.com/open?id=1_tU6aH6l4hBZNjcH51N9mpXPqI8&usp=sharing To dobra informacja przede wszystkim dla mieszkańców Olimpii Port i Na Ustroniu, którzy zyskują nowe możliwości dostania się do pracy, szkoły, Centrum. Z aktualnym rozkładem jazdy można […]

Czytaj więcej

"Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."